Sylwia Olech 1 listopada 2017 20:30
1/9
Ada Fijał, Zosia Ślotała, Katarzyna Zielińska
Copyright @Instagram
1/9

 

Halloweenowe imprezy z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego, że polskie gwiazdy, wzorem tych zachodnich, prześcigają się w wymyślaniu najbardziej przerażających i zachwycających makijaży i kostiumów, które potem dumie prezentują zarówno na halloweenowych party, jak i na Instagramie. Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak, Kasia Zielińska, a może Maffashion…? Zobacz naszą galerię i wybierz najlepsze halloweenowe przebranie!

 

Polecamy także: Już dziś Halloween! Zobaczcie najsłodsze i najbardziej kreatywne przebrania... dla psów! Rozbawią Was do łez

2/9
Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak, Halloween
Copyright @Instagram @aga_wozniak_starak
2/9
3/9
Dorota Gardias, Halloween
Copyright @Instagram @dorotagardias
3/9

 

Dorota Gardias w genialnym makijażu kościotrupa bawiła się z przyjaciółmi.

 

Polecamy też: Nie tylko „cukierek albo psikus”! Jak obchodzi się Halloween w różnych zakątkach świata?

 

4/9
Katarzyna Zielińska, Halloween
Copyright @Instagram @katarzynazielinska
4/9

 

Katarzyna Zielińska napisała na swoim Instagramie, że uwielbia się bawić: „Za chwilę wyruszam na miasto, żeby straszyć, zjadać niegrzecznych dorosłych i zbierać cukierki 🕸🦇🕷💀👽”. Nie wszystkim fanom aktorki spodobało się, że promuje Halloween, ale większość zachwycona była jej makijażem i kostiumem. „Szkielet w ciąży, tego jeszcze nie było!”, żartowali internauci. Przypominamy, że Kasia jest właśnie w drugiej ciąży.

 

Polecamy także: Królowa jesieni i nieodłączny rekwizyt Halloween. Gwiazdy kochają dynię!

5/9
Dawid Woliński, Halloween
Copyright @Instagram @dawid_wolinski
5/9

 

Dawid Woliński sam napisał, że jego halloweenowy makijaż nie jest straszny i zamiast pójść na imprezę postanowił… świętować w domu!

 

Czytaj też: Nie tylko „cukierek albo psikus”! Jak obchodzi się Halloween w różnych zakątkach świata?

6/9
Zosia Ślotała, Halloween
Copyright @Instagram @miss_zi
6/9

 

Zosia Ślotała w tym roku wybrała skromy czarny strój na Halloween: „W tym roku spędziłam Halloween z naszą córeczką na psikusach i zbieraniu cukierków! ❤️🕸🎃😈”. Ale postanowiła też przypomnieć swój zeszłoroczny przerażający look…

 

Zobacz także: Największa zagadka Halloween rozwiązana! Heidi Klum przebrała się w tym roku za wilkołaka i na swoim przyjęciu skradła show innym przybyłym gwiazdom!

7/9
Ada Fijał, Halloween
Copyright @Instagram @adafijal
7/9

Ada Fijał nie mogła się w tym roku zdecydować, czy lepiej być „ofiarą mody” czy „Kuchennych rewolucji”. Nam podobają się oba przebrania aktorki.

Polecamy też: Już dziś Halloween! Zobaczcie najsłodsze i najbardziej kreatywne przebrania... dla psów! Rozbawią Was do łez

8/9
Monika Miller, Halloween
Copyright @Instagram @millerowka
8/9

 

Wnuczka Leszka Millera jest ostatnio ulubienicą mediów, a to dlatego, że chętnie publikuje swoje zdjęcia na Instagramie. Z okazji Halloween Monika Miller pokazała krótki filmik ze swoim makijażem kościotrupa.

 

Czytaj także: Makijaż na Halloween last minute! „Straszne” oczy, usta i paznokcie do wykonania w kilka chwil!

 

9/9
Julia Kuczyńska Maffashion, Halloween
Copyright @Instagram @maffashion_official
9/9

 

Halloweenowy makijaż dla Julii „Maffashion” Kuczyńskiej wybrali jej fani: „Wybraliście w ankiecie – i powstała Kleopatra w 15 min! Po samolocie o 2:00 ale chyba wyszło?!” . Naszym zdaniem wyszło bardzo dobrze!

 

Polecamy też: Już dziś Halloween! Zobaczcie najsłodsze i najbardziej kreatywne przebrania... dla psów! Rozbawią Was do łez

Wideo

Ten kosmetyk zmniejszy widoczność zmarszczek w ciągu jednej nocy!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Niezwykła rozmowa z Grażyną Torbicką o jej wszystkich miłościach. A Remigiusz Mróz zdradza nam tajemnice swojego sukcesu!