O TYM SIĘ MÓWI

Gwiazdy „Orange is the new black” wzięły lesbijski ślub! Poznajcie szczegóły uroczystości

Konrad Szczęsny 27 marca 2017 21:15

Znana z obsypanego nagrodami serialu „Orange is the New Black” aktorka Samira Wiley wyszła za mąż za swoją partnerkę Lauren Morelli. Ślub odbył się w minioną sobotę w Palm Springs w Kaliforni.

Polecamy też: „Tak, jestem pedałem”. Czyżby Cristiano Ronaldo potwierdził swoje homoseksualne skłonności?

Związek Samiry Wiley i Lauren Morelli

Panie poznały się jesienią 2012 roku na planie serialu Netflixa, którego Lauren była scenarzystką i producentką. Lauren byla wtedy mężatką, ale dopiero spotkanie z Samirą kilka dni po rozpoczęciu zdjęć uświadomiło jej, jaką naprawdę ma orientację seksualną. „Gdy byłam mężatką, zamiast seksu wolałam poczytać książkę. Myślałam, że taka po prostu jestem”, wspominała. Para utrzymywała swój związek w tajemnicy do czasu rozwodu Lauren. Po rozwodzie w 2014 ta napisała obszerny artykuł, w którym wyjaśniła, jak zdała sobie sprawę, że jest lesbijką. W październiku ubiegłego roku dziewczyny zaręczyły się, o czym Samira poinformowała na Instagramie. Pod zdjęciem pierścionka zaręczynowego napisała tylko jedno słowo - Yes.

Ślub Samiry Wiley i Lauren Morelli

Samira WIley w serialu „Orange is the New Black”, opowiadającym losy pensjonariuszek kobiecego więzienia, odtwarza rolę Pousey Washington, lesbijki. W prawdziwym życiu Samira również jest lesbijką, ale nigdy nie musiała ukrywać swoich preferencji. Zawsze cieszyła się wsparciem rodziny, a jej rodzice brali czynny udział w organizacji uroczystości ślubnej.

Samira i Lauren do ślubu poszły w kreacjach Christiana Sirano. Samira miała suknię do ziemi z odkrytymi ramionami, Lauren kombinezon z koronkową górą i trenem. 

Polecamy też: Pozują całkiem nago, by walczyć z homofobią. Zobaczcie wyjątkową sesję wioślarzy z Warwick

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?