Antek spędza z tatą czas kwarantanny

Rafał Kowalski 17 marca 2020 19:54

Wygląd Michała Przybyłowicza, czyli polskiego Żywego Kena wciąż budzi wielkie emocje. 27-latkowi nie można jednak odmówić wrażliwości, dużej empatii i ciekawej osobowości. Okazuje się, że celebryta, który bardzo rzadko mówi publicznie o swoich bliskich, jest… tatą! Jego synek ma już 4 lata.

Prywatne zdjęcia Michała Przybyłowicza z synem Antonim

Kilka lat temu polska usłyszała o Michale Przybyłowiczu, choć jego metamorfoza nie miała na celu upodobnić go do męża Barbie. „Dzięki okrzyknięciu mnie polskim Kenem zrealizowałem dużo fajnych projektów. Ale jestem w 100 proc. sobą. Skąd się wzięło to określenie? Zaskoczyło mnie. Dbam o siebie, stosuję zabiegi medycyny estetycznej i media to podchwyciły”, opowiadał 27-latek w programie Skandaliści.

Z kolei w rozmowie z dziennikarką VIVY.pl polski Żywy Ken wyjawił swego czasu, że zainwestował w siebie dużą sumę pieniędzy. „Myślę, że kilkanaście tysięcy złotych. Mój komfort nie ma ceny. Ja potrafię wydać na siebie tysiące. Jak ja to mówię, wolę mieć fajny kosmetyk, dobry ciuch, niż na przykład coś zjeść. Wiem, że to dziwnie zabrzmi, ale tak jest. Ale to nie jest tak, że ja jestem na jakieś głodówce, czy odmawiam sobie jedzenia!”, wyjawiła nam Michał Przybyłowicz.

Totalnym zaskoczeniem dla jego wielbicieli był jednak jego ostatni post na InstaStories. To tam pojawiła się informacja, że 27-latek jest ojcem! „4 lata temu urodził się mój Antek. Na początku stwierdziłem, że nie będę go pokazywał, aby chronić go przed hejtem i negatywnymi komentarzami, ale nie mogę ukrywać go przez całe życie. Mam nadzieję, że pokochacie go tak, jak ja go kocham”, napisał polski Ken na swoim profilu.

W tej samej serii InstaStories zamieścił też kilka zdjęć, na których przytula chłopca w czasie kwarantanny. Spodziewaliście się, że Michał Przybyłowicz ma dziecko? Życzymy wszystkiego, co najlepsze! 

1/5
Polski ken, Michał Przybyłowicz o synu
Copyright @Instagram Michała Przybyłowicza
1/5

Żywy Ken wydał w sieci krótkie oświadczenie

2/5
Polski ken, Michał Przybyłowicz z synem
Copyright @Instagram Michała Przybyłowicza / screen od Pudelek.pl
2/5

Tak Michał Przybyłowicz i jego syn spędzają wolny czas

3/5
Polski ken, Michał Przybyłowicz z synem
Copyright @Instagram Michała Przybyłowicza / screen od Pudelek.pl
3/5

Antek ma już 4 lata

4/5
Polski ken, Michał Przybyłowicz z synem
Copyright @Instagram Michała Przybyłowicza / screen od Pudelek.pl
4/5

Jego pasją jest rysowanie

5/5
Polski ken, Michał Przybyłowicz
Copyright @Facebook Michała Przybyłowicza
5/5

Polski Ken nie chciał pokazywać dziecka, by go chronić. Niedawno 27-latek zmienił zdanie. Dobra decyzja?

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.