księżna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Książę Harry złożył wzruszające życzenia żonie z okazji urodzin!

Te słowa są naprawdę poruszające

Konrad Szczęsny 4 sierpnia 2019 11:32
księżna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. East News

Z okazji 38. urodzin księżnej Sussex na oficjalnym profilu pary na Instagramie pojawiło się wyjątkowe zdjęcie byłej aktorki. To jednak, co najbardziej zwraca uwagę, to podpis pod nim. Wyjątkowe i niezwykle wzruszające życzenia postanowił w ten sposób złożyć Meghan jej ukochany. Fani brytyjskiej rodziny królewskiej są zachwyceni!

Życzenia urodzinowe dla księżnej Meghan od Kate i Williama

Małżonka księcia Harry'ego obchodzi dzisiaj 38. urodziny. Ten wyjątkowy dla niej dzień został uczczony zarówno przez Kate i Williama, jak i męża byłej aktorki. Na ich oficjalnych profilach w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia, na których widoczna jest księżna Meghan i zostały opatrzone podpisami.

„Życzymy dzisiaj wszystkiego najlepszego księżnej Sussex!”, czytamy pod pierwszym z nich, na profilu pałacu Kensington.

To jednak, co najbardziej poruszyło internautów i sympatyków brytyjskiej rodziny królewskiej to podpis, którym opatrzono zdjęcie Meghan na profilu ssussexroyal.

Życzenia urodzinowe dla księżnej Meghan od księcia Harry'ego

Opublikowano na nim fotografię uśmiechniętej księżnej, siedzącej w niebieskiej sukni na sporym drewnianym krześle. Pod nim napisano słowa, które są naprawdę wzruszające!

„Życząc księżnej Sussex bardzo szczęśliwych urodzin 🎂„Wszystkiego najlepszego dla mojej niesamowitej żony. Dziękuję Ci, że zdecydowałaś się dołączyć do mnie w tej przygodzie. Kocham Cię, H”, wyznał książę Harry.

Oczywiście pod fotografią pojawiły się setki komentarzy. Internauci z całego świata przyłączają się w nich do życzeń, kierowanych do jubilatki oraz deklarują, że słowa małżonka Meghan są niezwykle urocze.

„Najlepsze życzenia, księżno! Marzyłam o tym, by wyjść za Harry'ego, ale bardzo się cieszę, że wybrał Ciebie!”, „Ja również mam dzisiaj urodziny. Wszystkiego najlepszego!”, „Wszystkiego najlepszego, księżno! Dzielisz urodziny z moim synem, a mały Archie dzieli urodziny z moim wnukiem 😊”, pisali poruszeni internauci.

My również dołączamy się do życzeń!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wishing a very happy birthday to The Duchess of Sussex today! 🎈

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.