księżna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Książę Harry złożył wzruszające życzenia żonie z okazji urodzin!

Te słowa są naprawdę poruszające

Konrad Szczęsny 4 sierpnia 2019 11:32
księżna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. East News

Z okazji 38. urodzin księżnej Sussex na oficjalnym profilu pary na Instagramie pojawiło się wyjątkowe zdjęcie byłej aktorki. To jednak, co najbardziej zwraca uwagę, to podpis pod nim. Wyjątkowe i niezwykle wzruszające życzenia postanowił w ten sposób złożyć Meghan jej ukochany. Fani brytyjskiej rodziny królewskiej są zachwyceni!

Życzenia urodzinowe dla księżnej Meghan od Kate i Williama

Małżonka księcia Harry'ego obchodzi dzisiaj 38. urodziny. Ten wyjątkowy dla niej dzień został uczczony zarówno przez Kate i Williama, jak i męża byłej aktorki. Na ich oficjalnych profilach w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia, na których widoczna jest księżna Meghan i zostały opatrzone podpisami.

„Życzymy dzisiaj wszystkiego najlepszego księżnej Sussex!”, czytamy pod pierwszym z nich, na profilu pałacu Kensington.

To jednak, co najbardziej poruszyło internautów i sympatyków brytyjskiej rodziny królewskiej to podpis, którym opatrzono zdjęcie Meghan na profilu ssussexroyal.

Życzenia urodzinowe dla księżnej Meghan od księcia Harry'ego

Opublikowano na nim fotografię uśmiechniętej księżnej, siedzącej w niebieskiej sukni na sporym drewnianym krześle. Pod nim napisano słowa, które są naprawdę wzruszające!

„Życząc księżnej Sussex bardzo szczęśliwych urodzin 🎂„Wszystkiego najlepszego dla mojej niesamowitej żony. Dziękuję Ci, że zdecydowałaś się dołączyć do mnie w tej przygodzie. Kocham Cię, H”, wyznał książę Harry.

Oczywiście pod fotografią pojawiły się setki komentarzy. Internauci z całego świata przyłączają się w nich do życzeń, kierowanych do jubilatki oraz deklarują, że słowa małżonka Meghan są niezwykle urocze.

„Najlepsze życzenia, księżno! Marzyłam o tym, by wyjść za Harry'ego, ale bardzo się cieszę, że wybrał Ciebie!”, „Ja również mam dzisiaj urodziny. Wszystkiego najlepszego!”, „Wszystkiego najlepszego, księżno! Dzielisz urodziny z moim synem, a mały Archie dzieli urodziny z moim wnukiem 😊”, pisali poruszeni internauci.

My również dołączamy się do życzeń!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wishing a very happy birthday to The Duchess of Sussex today! 🎈

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?