Szymon Majewska, Zofia Majewska, córka Szymona Majewskiego, VIVA! 2010
Fot. Robert Wolański/ Jakub Pleśniarski z L'officiel Poland
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Córka Szymona Majewskiego, Zosia, została modelką. Ma szansę na zrobienie kariery?

Damian Duda 1 kwietnia 2017 16:15
Szymon Majewska, Zofia Majewska, córka Szymona Majewskiego, VIVA! 2010
Fot. Robert Wolański/ Jakub Pleśniarski z L'officiel Poland

Dzieci gwiazd to nierozłączny element show-biznesu. Ta sytuacja ma miejsce nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Media coraz częściej rozpisują się na ich temat, co nie każdemu się podoba. Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa, Iga Lis, wystosowała oświadczenie do dziennikarzy, którzy rozpisują się na jej temat.Zajmijcie się pisaniem o ludziach, którzy tego chcą!’’, zaprotestowała na Instagramie. Niestety, ale presja, jaka towarzyszy obecności w mediach, nie każdemu odpowiada i nie każdy jest w stanie ją zaakceptować. Jednak tym razem jest głośno o... córce Szymona Majewskiego! Czy poradzi sobie z zainteresowaniem mediów? 

 

Zobacz też: Czy syn Pawła Deląga zostanie nowym królem Instagrama? Jego zdjęcia już podbijają Internet!

 

Jak dwie krople wody

 

Polska edycja magazynu L'Officiel gościła na swoich łamach córkę Szymona Majewskiego, Zosię, która na co dzień trzyma się z dala od show-biznesu. Studiuje grafikę na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Internauci od razu zauważyli podobieństwo pomiędzy córką a ojcem. „No, uroda zdecydowanie po tatusiu’’, napisała jedna z fanek pod zdjęciem córki Szymona.

 

Uważacie, że są do siebie podobni? 

 

Przeczytaj też: Córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny zachwyca! Tak wygląda Helena

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.