Szymon Majewska, Zofia Majewska, córka Szymona Majewskiego, VIVA! 2010
Fot. Robert Wolański/ Jakub Pleśniarski z L'officiel Poland
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Córka Szymona Majewskiego, Zosia, została modelką. Ma szansę na zrobienie kariery?

Damian Duda 1 kwietnia 2017 16:15
Szymon Majewska, Zofia Majewska, córka Szymona Majewskiego, VIVA! 2010
Fot. Robert Wolański/ Jakub Pleśniarski z L'officiel Poland

Dzieci gwiazd to nierozłączny element show-biznesu. Ta sytuacja ma miejsce nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Media coraz częściej rozpisują się na ich temat, co nie każdemu się podoba. Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa, Iga Lis, wystosowała oświadczenie do dziennikarzy, którzy rozpisują się na jej temat.Zajmijcie się pisaniem o ludziach, którzy tego chcą!’’, zaprotestowała na Instagramie. Niestety, ale presja, jaka towarzyszy obecności w mediach, nie każdemu odpowiada i nie każdy jest w stanie ją zaakceptować. Jednak tym razem jest głośno o... córce Szymona Majewskiego! Czy poradzi sobie z zainteresowaniem mediów? 

 

Zobacz też: Czy syn Pawła Deląga zostanie nowym królem Instagrama? Jego zdjęcia już podbijają Internet!

 

Jak dwie krople wody

 

Polska edycja magazynu L'Officiel gościła na swoich łamach córkę Szymona Majewskiego, Zosię, która na co dzień trzyma się z dala od show-biznesu. Studiuje grafikę na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Internauci od razu zauważyli podobieństwo pomiędzy córką a ojcem. „No, uroda zdecydowanie po tatusiu’’, napisała jedna z fanek pod zdjęciem córki Szymona.

 

Uważacie, że są do siebie podobni? 

 

Przeczytaj też: Córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny zachwyca! Tak wygląda Helena

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.