Rafal-Maslak-VIVA-mama-2020
Fot. Fot. KAMIL OZIMEK @kamil_ozimek
O TYM SIĘ MÓWI

Żona Rafała Maślaka urodziła. "Witaj na świecie córeczko"

Kamila i Rafał Maślakowie zostali rodzicami po raz drugi!

Dorota Falkowska 13 sierpnia 2021 07:09
Rafal-Maslak-VIVA-mama-2020
Fot. Fot. KAMIL OZIMEK @kamil_ozimek

Rafał Maślak obwieścił dziś w swoich mediach społecznościowych radosną nowinę. Jego ukochana żona Kamila urodziła córkę. Najmłodszy członek rodziny Maślaków, Michalina, jest już w domu z rodzicami. "Witaj na świecie córeczko!" - napisał szczęśliwy.

Rafał Maślak po raz drugi został ojcem

Znany polski model podzielił się z fanami wspaniałymi nowinami — jego córeczka Michalina urodziła się zdrowa i piękna! 

"Wreszcie razem! Dziękuje moja bohaterko, Kamilo! Witaj na świecie córeczko! Rodzinka w komplecie!" – napisał uradowany na swoim Instagramie. 

Rafał zrelacjonował swoim obserwatorom, jak przebiegał poród, który odbył się kilka dni temu, bowiem mała Michalina jest już na świecie od tygodnia. Okazuje się, że ostanie dni nie były łatwe dla nikogo. Rafał Maślak niestety nie mógł być obecny przy narodzinach córki. 

"Wreszcie razem. To był stresujący tydzień. Kiedy nadszedł czas, zawiozłem Kamilę z samego rana do szpitala, niestety nie mogłem wejść do środka, musiałem wrócić do domu. Chwilę później dostałem od żony sms, że zaczęli przygotowywać do zabiegu. Byłem sam w domu, nie wiedziałem co ze sobą zrobić. Pojechałem skołowany na siłownie, zacząłem rzucać ciężarami, nie mogąc nawet doliczyć do dziesięciu. Po kilku godzinach zacząłem się mocno martwić i wkurzać, że nie mam żadnego wpływu i wiedzy na to co się dzieje", opisał. 

Czytaj też: Rafał Maślak z żoną wyprawili bajkowy baby shower!

Kamila Nicpoń urodziła córeczkę

Ostatecznie stres szybko minął, bo poród odbył się bez żadnych komplikacji. Model opowiedział o swoim pierwszym spotkaniu z córką:

"Wracając do domu, dostałem od Kamili zdjęcie, na którym pierwszy raz zobaczyłem swoją córeczkę. Od razu zadzwoniłem! Kiedy odebrała, nie wytrzymałem, rozpłakałem się jak dziecko. Wszystkie emocje zeszły, zamieniły się w jedno wielkie szczęście. Na pierwsze odwiedziny musiałem poczekać jeszcze dobę, wtedy pierwszy raz dotknąłem i przytuliłem Michasię... Dziękuje moja bohaterko @maslak_kamila. Witaj na świecie córeczko" - dodał Rafał Maślak. 

Do wpisu z radosną nowiną dołączone jest urocze zdjęcie modela z nowo narodzoną Michasią oraz małym synkiem – Maksymilianem.  Tym, że para powitała kolejnego członka rodziny, podzieliła się także na swoim Instagramie Kamila Maślak. 

"W moim życiu pojawił się kolejny cud! Bezpieczni, szczęśliwi, wszyscy razem: w domu!" – napisała.

Pod wpisami posypały się gratulacje, do których oczywiście z radością dołączamy! Życzymy dużo szczęścia całej rodzinie 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.