Krystian Wieczorek został po raz pierwszy ojcem. Maria Szafirska urodziła dziecko
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Krystian Wieczorek opublikował romantyczne zdjęcie z żoną. Fani zachwyceni dołączonym komplementem

Kim jest Maria Szafirska?

Rafał Kowalski 10 czerwca 2021 12:58
Krystian Wieczorek został po raz pierwszy ojcem. Maria Szafirska urodziła dziecko
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Krystian Wieczorek znacznie chętniej dzieli się z internautami dokonaniami zawodowymi, niż chwilami z życia prywatnego. Z okazji kilku dni spędzonych nad morzem aktor zrobił jednak wyjątek i opublikował w sieci romantyczną fotografię z żoną. Kim jest Maria Szafirska?

Krystian Wieczorek z żoną – zdjęcia z wakacji

Dwa dni temu na Instagramie Krystiana Wieczorka pojawiło się zdjęcie, na którym z ogromnymi uśmiechami pozują on i jego ukochana. „Ja i Bałtyk jesteśmy najpiękniejsi przed sezonem. Żeby była jasność, moja żona jest poza skalą❤”, napisał ulubieniec widzów, co spotkało się z falą pozytywnych komentarzy.

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska są małżeństwem już pięć lat. Para doczekała się nawet córki. Dziewczynka, która otrzymała na imię Aniela, skończyła w marcu 3 latka. Artysta nie prezentuje wizerunku dziecka na Instagramie.

Historia miłości Krystiana Wieczorka i Marii Szafirskiej

Pierwszy raz Krystian Wieczorek i Maria Szafirska poznali się w 2015 roku na planie M jak miłość. Ówczesna studentka łódzkiej filmówki – młodsza od aktora o 17 lat – miała do zagrania z nim sceny zauroczenia. Para szybko się sobie spodobała także poza planem. „Jak poznałem Marysię to miałem taką intuicję potężną, takie przeczucie, że to jest ta osoba. Nie znaliśmy się i już wiedziałem, że będziemy razem. To jest coś więcej - instancja wyższa. Mówi: już chłopcze się nie męcz, to ta, tu. Właściwa”, opowiadał Krystian Wieczorek w Pytaniu na śniadanie.

W lipcu 2016 roku zakochani wzięli ślub na Podlasiu, a chwilę później spędzili podróż poślubną w Grecji. Czy sformalizowanie związku było dla aktora ważne? „Moje życie po ślubie się zmieniło. To jak sobie myślisz, że to jest do końca życia, a może jeszcze dłużej, jest fantastyczną perspektywą. Moja żona ostatnio wysłała mi takiego mema, faceta z dzieckiem podpisany, że słabi mężczyźni mają kochanki, a prawdziwi mają rodziny. I myślę, że jest taka odpowiedzialność, że się przed Bogiem przysięgało. To jest inny kaliber, że nie tylko człowiek człowiekowi obiecał, że będziemy dbać o siebie i walczyć każdego dnia, ale że to nie jest obietnica rzucona na wiatr”, opowiadał w TVP gwiazdor, który dziś ma 45 lat.

Małżonkowie są dziś rodzicami 3-letniej Anieli i mieszkają w domu położonym przy Zalewie Zegrzyńskim. Prawda, że pięknie razem wyglądają? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.