Maria Winiarska, Zofia Zborowska-Wrona, Viva! 5/2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA
O TYM SIĘ MÓWI

Zofia Zborowska szczerze o powiększeniu rodziny. Czy aktorka myśli o drugim dziecku? 

„Jest to chyba najfajniejsza, najpiękniejsza i najważniejsza dla mnie rola”, mówi o macierzyństwie

Olga Figaszewska 2 lutego 2022 12:10
Maria Winiarska, Zofia Zborowska-Wrona, Viva! 5/2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA

Pół roku temu ich życie przeszło prawdziwą rewolucję. Zofia Zborowska i Andrzej Wrona doczekali się wspaniałej córeczki.  Nadzieja jest oczkiem w głowie dumnych rodziców. Aktorka bez lukrowania opowiada o macierzyństwie i dzieli się swoimi spostrzeżeniami z obserwatorkami na Instagramie. We wtorek Zofia Zborowska pojawiła się na premierze filmu Miłość, seks & pandemia. W rozmowie z dziennikarzami otworzyła się na temat rodziny… Czy chciałby po raz drugi zostać mamą?

Zofia Zborowska o macierzyństwie

Zofia Zborowska kilka miesięcy temu po raz pierwszy została mamą. Wspólnie z mężem, Andrzejem Wroną wychowują córeczkę, Nadzieję. Dziewczynka otrzymała imię po babci aktorki. „Zawsze chciałam tak nazwać córkę”, zwierzała się.  Zofia Zborowska i Andrzej Wrona każdą chwilę poświęcają maleństwu. Aktorka z powodzeniem łączy pracę zawodową z rolą mamy i opieką nad pociechą. Zawsze może liczyć na wsparcie rodziny.

Teraz Zofię Zborowską możemy podziwiać w nowym filmie Patryka Vegi. Gwiazda wraz z  mężem pojawiła się na uroczystej premierze. Małżonkowie zachwycali na czerwonym dywanie! Trudno było oderwać od nich wzrok. Zofia Zborowska wyglądała olśniewająco. Aktorka wybrała na tę okazję czarną sukienkę i  marynarkę. Całość dopełniała fioletowa torebka. Urodę Zofii Zborowskiej podkreślał delikatny makijaż i elegancka fryzura.

Zobacz też: Zofia Zborowska w szczerym wyznaniu o utracie ciąży. Walczyła, by donosić kolejną

Zofia Zborowska, Andrzej Wrona, 2022 rok, uroczysta premiera filmu Patryka Vegi
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona, Uroczysta premiera filmu Miłość, seks & pandemia, 2022 rok

Czy Zofia Zborowska myśli o powiększeniu rodziny?

Gwiazda w jednym z wywiadów otworzyła się na temat życia prywatnego. Zofia Zborowska nie ukrywa, że w macierzyństwie wiele rzeczy było dla niej zaskoczeniem, ale fantastycznie odnajduje się w tej nowej roli.

„Jest to chyba najfajniejsza, najpiękniejsza i najważniejsza dla mnie rola. Oczywiście jest też bardzo ciężko i nie ma co tutaj ukrywać, że tak nie jest, bo macierzyństwo jest zarówno pełne przepięknych chwil, takich, że masz ochotę płakać ze szczęścia, ale też jest w kratkę i momentami są takie sytuacje, że sobie myślisz: nigdy więcej!”, mówiła Zofia Zborowska w rozmowie z Jastrząb Post.

Gwiazda zapytana o to, czy chciałaby zostać po raz drugi mamą, wyznała, że czasem o tym myśli. „To jest też sinusoida. Jeszcze dwa tygodnie, czy trzy tygodnie temu bym ci powiedziała absolutnie, tak, na pewno chcę mieć dwójkę, albo trójkę dzieci, ale teraz jestem w tym dołku sinusoidy i mam takie meh, jedynka wystarczy. Ale odkładam ubranka na wszelki wypadek. Najwyżej je oddam”, dodała.  

Czytaj też: Zofia Zborowska szczerze o kilogramach po ciąży i chęci posiadania drugiego dziecka

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…