księżna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Już są oficjalne fotografie dziecka księżnej Meghan i księcia Harry'ego!

To najpiękniejsze zdjęcia, jakie dziś zobaczycie!

Gabriela Czernecka 8 maja 2019 13:34
księżna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. East News

Oficjalne zdjęcia dziecka Meghan i Harry'ego ujrzały właśnie światło dzienne. Chłopiec przyszedł na świat w poniedziałek 6 maja 2019 roku o godzinie 6.26 polskiego czasu. Chłopiec ważył 3260 gramów. Dobra nowina została ogłoszona oficjalnie po południu. Oświadczenia ukazały się na oficjalnej stronie brytyjskiej rodziny królewskieJ. „Czują się bardzo dobrze, to najbardziej niesamowite doświadczenie, jakie mógłbym sobie kiedykolwiek wymarzyć”, mówił wzruszony tata w poniedziałek, zapowiadając że w środę ukażą się oficjalne fotografie chłopca. Zobaczcie sami!

Oficjalne zdjęcia dziecka Meghan i Harry'ego

Kolejne royal baby już na świecie! Syn księżnej Meghan i księcia Harry'ego przyszedł na świat w miniony poniedziałek. Choć księżna Sussex chciała rodzić w swej wiejskiej posiadłości Frogmore Cottage, to nie wszystko poszło zgodnie z planem i ostatecznie zdecydowano się na poród w szpitalu, gdzie w niedzielny wieczór została przewieziona w towarzystwie ochrony.

Chłopiec przyszedł na świat w poniedziałkowy poranek, a o jego narodzinach poinformowano kilka godzin później.książęca para Sussex ogłosiła na Instagramie, że właśnie została rodzicami chłopca. Chwilę później do reporterów wyszedł szczęśliwy książę Harry, który udzielił krótkiego wywiadu: „To, co robią kobiety, jest niepojęte. Oboje jesteśmy absolutnie zachwyceni”, podkreślił podekscytowany tata.

Właśnie książęca para podzieliła się z fanami pierwszymi fotografiami swojej pierwszej pociechy. Do samego końca nie wiadomo było, kto wykona oficjalne zdjęcia dziecka Meghan i Harry'ego. Wśród typowanych fotografów byli: Alexi Lubomirski, który wykonał zaręczynowe oraz ślubne zdjęcia pary, a także Chris Jackson, który wykonał zdjęcia z okazji 70. urodzin księcia Karola. Wygląda na to, że książęca para postanowiła pokazać się publicznie w Windsorze. 

Oficjalne zdjęcia syna Meghan i Harry'ego właśnie pojawiły się w sieci. Chłopiec pozuje na fotografii wraz ze swoimi rodzicami i nie trudno zauważyć radości, która bije z ich twarzy! 

Co sądzicie o tych fotografiach?  

dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. Dominic Lipinski/Press Association/East News

dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. Dominic Lipinski/Press Association/East News

dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. Dominic Lipinski/Press Association/East News

dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. Dominic Lipinski/Press Association/East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!