O TYM SIĘ MÓWI

Znana jest przyczyna śmierci Kazimiery Utraty. Tego nie dało się przewidzieć...

W ostatnich chwilach życia aktorka nie była sama

Rafał Kowalski 19 sierpnia 2018 10:56
Kazimiera Utrata nie żyje
Fot. East News

Mija tydzień od śmierci aktorki teatralnej i serialowej, Kazimiery Utraty. Gwiazda serialu Klan do końca życia czuła się bardzo dobrze i nic nie wskazywało na to, że spełni się najgorszy scenariusz… Dlaczego więc aktorka zmarła tak nagle? Znamy okoliczności śmierci ulubienicy widzów.

Przyczyny śmierci Kazimiery utraty

Okazuje się, że Pani Kazimierze doskwierały upały. Na szczęście w ostatnich chwilach nie była sama. „Pani Kazimiera miała zawał. Dały jej w kość ostatnie upały. Zmarła w domu, na urlop przyjechała do niej córka Katarzyna, która na co dzień mieszka w Szwecji. Nie odeszła zatem w samotności”, zdradziła Super Expressowi znajoma aktorki.

O tym, że nic nie zapowiadało tego smutnego wydarzenia świadczy także to, że Pani Kazimiera miała niedługo wrócić na plan serialu. „Czuła się świetnie. Miała dużo energii i wszystko wskazywało na to, że jest w dobrej formie i wróci do nas po dwumiesięcznej przerwie, którą miała cała ekipa”, powiedziała dziennikowi osoba z produkcji Klanu.

Praca na planie hitu TVP1 to nie jedyna zawodowa aktywność, którą zaplanowała aktorka. Kazimiera Utrata miała także wystąpić 15 sierpnia na placu Piłsudskiego w Warszawie, gdzie odbył się koncert upamiętniający stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

Okoliczności odejścia Pani Kazimiery są bardzo smutne, na szczęście pamięć o niej szybko nie zginie. Ekipa serialu Klan już myśli o tym, jak uhonorować aktorkę przed milionami widzów...  

Fot. AKPA

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!