Ewa Farna, Koncert "Fundacja Polsat 25 lat. Jestesmy dla dzieci", Warszawa , 06.12.2021 rok
Fot. TRICOLORS/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Zjawiskowa Ewa Farna olśniewa w ciąży podczas koncertu. Wygląda jak anioł

Piosenkarka na scenie podkreśliła ciążowe krągłości

Damian Brillowski 7 grudnia 2021 08:56
Ewa Farna, Koncert "Fundacja Polsat 25 lat. Jestesmy dla dzieci", Warszawa , 06.12.2021 rok
Fot. TRICOLORS/East News

Ewa Farna niedawno obwieściła światu, że spodziewa się kolejnego dziecka. Wraz z mężem Martinem Chabotem wychowują syna Artura. Małżeństwo tworzy niezwykle szczęśliwy związek i już nie może doczekać się przyjścia na świat drugiej pociechy. Ostatnio ciężarna piosenkarka zaśpiewała na 25-leciu Fundacji Polsat. Swoim wyglądem olśniła wszystkich gości zebranych na widowni, jak i widzów przed telewizorami. Zobacz, jak prezentowała się Ewa Farna w błogosławionym stanie podczas koncertu. 

Ewa Farna spodziewa się drugiego dziecka 

Ewa Farna od 2017 roku jest żoną muzyka Martina Chobota. Para poznała dzięki wspólnej grze w zespole, w którym Ewa była wokalistką, Martin był gitarzystą. Artystka słynie z tego, że rzadko wypowiada się na temat swojego życia prywatnego. Chyba, że wydarzy się coś istotnego, to wtedy osobiście o tym informuje swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tak było, w przypadku wzięcia ślubu czy narodzin pierwszego dziecka. Podobnie było z ogłoszeniem radosnej nowiny związanej z przyjściem na świat drugiej pociechy. 

Przy okazji promocji swojej nowej płyty „Umami” piosenkarka poinformowała swoich fanów, że wraz z mężem Martinem Chobotem, spodziewają  się drugiego dziecka. „Jak obiecałam- tu tracklista i tył płyty UMAMI📀 Jedno “dziecko” w postaci płyty lada moment a drugie nie wiem jeszcze jak będzie brzmiało, ale na bank będzie sprawa mocno sercowa🤰🏽🤰🏽😁😁👼👼❤️❤️ #umami #umamy”, napisała wokalistka na Instagramie.

Czytaj także: „Mam świetnego faceta, który nie boi się być z silną kobietą”. Historia miłości Ewy Farnej i Martina Chobota

Ewa Farna olśniewa w ciąży podczas koncertu 

Ewa Farna w ciąży nie zwalnia tempa. Jeszcze dwa dni temu w była gwiazdą czeskiego Idola. Natomiast w poniedziałek pojawiła się w Warszawie, gdzie uświetniła swoją osobą uroczysty koncert z okazji 25-lecia Fundacji Polsat. Piosenkarka zaśpiewała podczas gali piosenkę "Wszystko albo nic" w symfonicznej aranżacji. Wśród zaproszonych gwiazd byli również Alicja Majewska, Grzegorz Markowski, Patrycja Markowska, Michał Bajor, Krzysztof Cugowski czy Dawid Kwiatkowski. Mimo plejady sław największym zainteresowaniem mediów i zaproszonych gości cieszyła się Ewa Farna.  Oczy wszystkich były zwrócone właśnie na artystkę, która w błogosławionym stanie olśniewała urodą. 

Wokalistka w zwiewnej, białej kreacji z dodatkiem piór prezentowała się niczym anioł. Sukienka idealnie podkreśliła ciążowe krągłości. Stylizację dopełniły sięgające do ramion srebrne, połyskujące kolczyki. Zaś urodę podkreśliła delikatnym makijażem i rozpuszczonymi włosami. Ewa Farna podczas pozowania na ściance czule obejmowała swój brzuszek. Widać, że gwiazda w ciąży rozkwita, gdyż uśmiech nie schodził z jej twarzy. 

Zobacz, jak ciężarna Ewa Farna prezentowała się podczas koncertu Fundacji Polsat.  

Czytaj także: Ewa Farna o mówieniu „nie” w niewygodnych momentach. Opowiedziała o sytuacji z porodówki

Ewa Farna, Koncert
Fot. TRICOLORS/East News

Ewa Farna, Koncert
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Ewa Farna, Koncert
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Ewa Farna, Koncert
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Ewa Farna, Koncert
Fot. TRICOLORS/East News

Ewa Farna, Koncert "Fundacja Polsat 25 lat. Jesteśmy dla dzieci", Warszawa , 06.12.2021 rok

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?