Spice Girls powracają mt
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

„Spice Girls” wracają! I w dodatku zarobią na tym fortunę!

Weronika Kostyra 3 lutego 2018 09:00
Spice Girls powracają mt
Fot. East News

 

„Spice Girls wracają!”, krzyczą nagłówki brytyjskich gazet. Plotki o reaktywacji kultowego zespołu lat 90. pojawiały się od dłuższego czasu. Dyskusje i negocjacje trwały niemalże latami, ale w końcu udało się dojść do porozumienia i już wkrótce wszystkie pięć członkiń spotka się na scenie.

 

Polecamy także: Z okazji 20-lecia zespołu Spice Girls nagrały nową piosenkę. W maju planują wrócić z całą płytą!

 

Reaktywacja zespołu Spice Girls

Założony w 1996 roku zespół składający się z pięciu zwyczajnych dziewczyn okazał się prawdziwą sensacją i bił rekordy popularności pod koniec lat 90. Geri Halliwell czyli Ginger Spice, Victoria Beckham czyli Posh Spice, Melanie Chisolm czyli Sporty Spice, Emma Bunton czyli Baby Spice i Melanie Brown czyli Scary Spice swoim przebojem „Wannabe” podbiły listy przebojów na całym świecie. Jednak po rozpadzie grupy, do krórego doszło przez nieporozumienia między wokalistkami, Victoria Beckham zapowiedziała, że nigdy więcej nie zaśpiewa na scenie. Swoje postanowienie złamała już kilkukrotnie, ponieważ zespół powracał z okazji specjalnych tras koncertowych lub widowiskowych występów, jak ten na Ceremonii Zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 roku.

 

 

Love my girls!!! So many kisses!!! X Exciting x #friendshipneverends #girlpower

Post udostępniony przez Victoria Beckham (@victoriabeckham)

 

Najnowszy projekt Spice Girls, o którym mowa to telewizyjny talent-show w Chinach, kontrakty reklamowe oraz składanka ich największych przebojów, czyli odcinanie kuponów od sukcesu sprzed lat. Każda z gwiazd miałaby zarobić w ten sposób nawet 10 milionów funtów. Obecnie najsłynniejsza z byłych „spicetek” zgodziła się na to, ponieważ kontrakt nie obliguje je do śpiewania, a także potrzebny jej był zastrzyk gotówki. Jej marka modowa od kilku lat odnotowuje duże straty. Powrót do korzeni, mimo wcześniejszej niechęci, znacznie zasili budżet.

 

Zobacz także: „Pierwszą spice girl na świecie była Margaret Thatcher”. Zespół Spice Girls powstał 21 lat temu!

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.