O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska pokazała twarz małej Klary!

Dziewczynka niebawem skończy dwa latka. Fanki są nią oczarowane

Konrad Szczęsny 30 marca 2019 20:01

To pierwsze takie zdjęcie Anny Lewandowskiej z córką. Trenerka na swoim profilu na Instagramie zamieścił fotografię z wiosennego spaceru z Klarą. Widać na nim twarz dziecka z profilu. Fanki trenerki są zachwycone i nie szczędzą żonie Roberta Lewandowskiego ciepłych słów! Twierdzą, że dziecko to wykapana mama...

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary z profilu

„Miłej soboty, a Wy jak Spędzacie weekend? #positivevibes #mylove #Klara #annalewandowska #munchen #sun #nomakeup”, podpisała zdjęcie Anna Lewandowska.

Uwagę zwraca nie tylko promienny uśmiech i naturalny wygląd trenerki, lecz także... twarz Klary, która na fotografii widoczna jest z profilu.

Na InstaStories żony Roberta Lewandowskiego znalazło się jeszcze jedno zdjęcie z wiosennego spaceru z dwulatką w roli głównej oraz uroczy filmik, na którym córka sportowców, już w domu, podryguje w rytm muzyki. „Tany, tany”, podpisała je trenerka.

Internauci są zachwyceni zdjęciem Anny Lewandowskiej z Klarą

Pod fotografią z córką na profilu Anny Lewandowskiej internauci zamieścili mnóstwo ciepłych i serdecznych komentarzy. Podkreślają, że taki widok to miód na ich serce.

„A mała Klara nosek ma do mamy podobny”, „Śliczna córeczka”, „Przepiękna dziewczynka”, „Czy mi się wydaje, czy Klarcia jest do Pani podobna?”, pytają zachwyceni.

Jeden z internautów twierdzi natomiast, że dziewczynka jest... wierną kopią Roberta Lewandowskiego!

Wszystkie zdjęcia możesz zobaczyć w galerii. Do którego z rodziców Twoim zdaniem bardziej podobna jest 2-letnia Klara?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.