Kasia Tusk
Fot. Instagram @makelifeeasier_pl
O TYM JEST GŁOŚNO

Kasia Tusk pokazała zdjęcie ze spaceru z dzieckiem! Urocza pamiątka...

Córeczka blogerki ma dopiero kilkanaście dni

Rafał Kowalski 4 lutego 2019 18:00
Kasia Tusk
Fot. Instagram @makelifeeasier_pl

Kasia Tusk jest jedną z tych gwiazd, które bardzo chronią swoją prywatność, a jeżeli już jakieś informacje przedostają się do mediów to zawsze na zasadach blogerki. Córka byłego premiera poinformowała na przykład o swoim ślubie aż 5 lat po nim! Tak samo sytuacja ma się z przyjściem na świat pierwszego dziecka Katarzyny Tusk. Gwiazda sieci dopiero teraz, kilkanaście dni po porodzie, potwierdziła radosną nowinę.

Kasia Tusk – zdjęcie ze spaceru z córką

Kilka dni temu w sieci pojawił się wpis mieszkańca Gdańska Piotra Makowca, który gratulował ojcu Kasi Tusk tego, że został dziadkiem. „Panie Prezydencie @donaldtusk gratulacje. Rodzina Państwa Tusków powiększyła się o Wnusie”, brzmiał wpis na Twitterze. Był to pierwszy wyraźny ślad tego, że Katarzyna Tusk urodziła dziecko.

Kolejny trop próbowali zdobyć dziennikarze Super Expressu, którzy dotarli do jednego ze znajomych rodziny. Anonimowo potwierdził on, że córka byłego premiera i jej mąż Stanisław Cudny faktycznie zostali rodzicami. Redakcja dziennika skontaktowała się także z żoną Donalda Tuska, panią Małgorzatą. Ta podziękowała za gratulacje, ale dodała, że żadnych komentarzy nie będzie.

Do myślenia dawały też wpisy na blogu Katarzyny Tusk, która sugerowała, że ostatnich kilkanaście dni nie wychodziła z domu. Gwiazda nie podała jednak powodu. Aż do dziś, kiedy to na jej Instagramie zobaczyć możemy zdjęcie ze spaceru z dzieckiem. Celebrytka nie potwierdziła wciąż płci ani imienia noworodka, ale widoczny na fotografii wózek ucina wszelkie wątpliwości w sprawie, czy 31-latka już urodziła. „Niepotrzebne są żadne słowa”, napisała jedynie.

Jesteśmy pełni podziwu, że córka Donalda Tuska w tak mądry sposób oddziela pracę od życia prywatnego. Życzymy jej teraz dużo spokoju i radości płynącej z kolejnych chwil spędzanych z maluszkiem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl)

Kasia Tusk po porodzie
Fot. Blog Make Life Easier

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.