Henry Tadeusz ma już 9 lat...

Rafał Kowalski 2 sierpnia 2018 15:59

Alicja Bachleda-Curuś przyzwyczaiła nas do tego, że nieczęsto dzieli się ze swoimi wielbicielami chwilami z prywatnego życia. To między innymi dlatego aktorka nigdy nie opowiadała o związku z Marcinem Gortatem. Aktorka rzadko też pokazuje syna. Podczas ostatniego urlopu w Polsce trochę się jednak zmieniło...

Jak wygląda syn Alicji Bachledy-Curuś?

Kilka dni temu Bachleda-Curuś zabrała swojego synka Henry’ego Tadeusza na wakacje w góry i to właśnie wtedy wykonała zdjęcie, które opublikowała w sieci. Dzięki fotografii możemy się choćby dowiedzieć, że dziewięciolatek nie ma już tak długich włosów jak jeszcze do niedawna. Na pokazanie twarzy synka, gwiazda się jednak nie zdecydowała.

Prywatność to dla Alicji rzecz święta i niech tak pozostanie. Najważniejsze, że relacje aktorki z synkiem są jak najlepsze i wszystkie najpiękniejsze chwile zapamiętają sami zainteresowani. Życzymy udanej reszty urlopu!  

1/5
Alicja Bachleda-Curuś z synem / Instagram
Copyright @Instagram
1/5

Alicja Bachleda-Curuś z 9-letnim synkiem Henrym Tadeuszem

2/5
Alicja Bachleda-Curuś z synem / Instagram
Copyright @Instagram
2/5

Jeszcze niedawno chłopiec miał zupełnie inną fryzurę

3/5
Alicja Bachleda-Curuś w okularach
Copyright @
3/5

Aktorka od czasu do czasu odwiedza Polskę z synem

4/5
Alicja Bachleda-Curuś w białych spodniach z ynem w zielonych spodniach
Copyright @
4/5

Chłopiec rośnie jak na drożdżach! Tak wyglądał 3 lata temu...

5/5
Alicja Bachleda-Curuś, Visa, Bachleda-Curuś w Giżycku
Copyright @Studio69
5/5

Aż trudno uwierzyć, że od urodzenia Henry'ego Tadeusza minęła już prawie dekada...

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?