KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Jaki dzieckiem była księżna Kate? Zobaczcie jej słodkie zdjęcia z dzieciństwa!

Charlotte jest podobna do mamy?

Konrad Szczęsny 8 stycznia 2018 16:45

Urodziny księżnej Kate świętuje cała Wielka Brytania. Rok 2018 obfituje w dobre wiadomości w brytyjskiej rodzinie królewskiej, a wychodzi na to, że z miesiąca na miesiąc będzie ich jeszcze więcej. Wciąż nieznana jest bowiem płeć trzeciego dziecka księżnej Kate i księcia Williama. Dziś dzieci pary dorastają na oczach całego świata, tak samo jak kiedyś książę William – jej mąż i następca brytyjskiego tronu. I choć księżna Kate przyzwyczaiła się to błysku fleszy i nieustannego zainteresowanie mediów, to jej dzieciństwo było… całkiem normalne. Zobaczcie, jak wygląda mała Kate. Te zdjęcia już podbiły serca jej fanów!

Dzieciństwo księżnej Kate

Dzieciństwo księżnej Katebyło szczęśliwe. Wychowywała się razem z siostrą Pippąbratem Jamesem
w hrabstwie Berkshire. Jednak w związku z pracą rodziców – mama Carole i tata Michael Middletonowie pracowali w British Airways – dwa lata życia spędziła też w Jordanii.

Dziś w Wielkiej Brytanii rodzina Kate uchodzi za wzór do naśladowania. Oto rodzeństwo, które wspiera się przy każdej możliwej okazji i spędza ze sobą tyle czasu, ile tylko może,  oraz wspaniali rodzice – ułożone i zgodne małżeństwo, które ciężką pracą i wytrwałością osiągnęło sukces w biznesie.

Zainteresowania księżnej Kate

Księżna Kate od dziecka interesowała się sportem. Jej biografowie przypominają, że już w szkole podstawowej miała na koncie rekord... w skoku wzwyż na wysokość półtora metra! Grała też w hokeja, tenisa, żeglowała i nurkowała. 

9 stycznia 2017 roku księżna Kate świętować będzie 36. urodziny!. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was zdjęcia księżnej Kate z dzieciństwa w naszej galerii! Czy Waszym zdaniem książę George i księżniczka Charlotte są podobni do mamy?  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.