Jennifer Lopez, Alex Rodriguez
Fot. Copyright @Mario Testino/Vanity Fair
O TYM SIĘ MÓWI

Jennifer Lopez porzuci Alexa Rodrigueza dla hollywoodzkiego gwiazdora?

Zaskakujące doniesienia mediów. To koniec ich związku?

Olga Figaszewska 29 marca 2021 16:51
Jennifer Lopez, Alex Rodriguez
Fot. Copyright @Mario Testino/Vanity Fair

Na początku marca cały świat obiegła informacja o ich rozstaniu. Dla fanów Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza był to prawdziwy szok. Para była zaręczona i od dawna przymierzała się do ślubu. Wyglądali na szczęśliwych i zakochanych. Jednak media informowały o kolejnych kryzysach w ich związku. Jennifer Lopez i Alex Rodriguez postanowili walczyć o swoje szczęście.  Czy im się to uda? Teraz zagraniczna prasa ujawnia interesujące kulisy ich relacji. Serce Jennifer Lopez należy do innego mężczyzny?!

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez rozstają się?

Marzyli o ślubie i wspólnej, szczęśliwej przyszłości. W 2017 roku Alex Rodriguez poprosił ukochaną o rękę. Para długo przygotowywała się do najważniejszego dnia w swoim życiu. Przez pandemię koronawirusa kilkukrotnie przesuwali termin ślubu... Potem media zaczęły donosić o romansach Rodrigueza Jennifer Lopez nie mogła się z tym pogodzić. 

Zobacz też: Jennifer Lopez i Alex Rodriguez jednak są razem? Co skłoniło ich do naprawienia relacji?

Jak podało 12 marca Page Six, sportowiec i wokalistka rozstali się. „Są na rozdrożu od prawie trzech miesięcy. Starali się pozostać razem dla dzieci, ale wszyscy wiedzieli, że to nie zadziała. Mieli razem kupić mega rezydencję, a potem tak się nie stało. Kiedy wycofali się z umowy, wszyscy ich przyjaciele tutaj w Miami już wiedzieli”, podawał znajomy zakochanych w rozmowie z People.

Podobno na relację Jennifer i Alexa nie wpłynęła dobrze sytuacja z pandemią koronawirusa. Starali się uporać z problemami, dlatego postanowili udać się na terapię. Na razie  walczą o swoją miłość.

Zobacz też: Jennifer Lopez i Alex Rodriguez razem na Dominikanie. Para okazuje sobie czułości

„Pracujemy nad niektórymi sprawami”, cytowało niedawno ich wypowiedź People.  Z kolei bliscy znajomi Jennifer i Alexa przyznali, że nigdy oficjalnie do żadnego zerwania nie doszło i para nadal jest razem. Po prostu znaleźli się w trudnym czasie, który muszą wspólnie przetrwać.

To miałyby potwierdzać zdjęcia, które w ostatnim czasie wykonano parze na Dominikanie, gdzie Jennifer pracuje na planie filmu. Alex Rodriguez specjalnie dołączył do gwiazdy, by spędzić z ukochaną trochę wolnego czasu. Podobno nie szczędzili sobie czułości.

Jennifer Lopez z ukochanym w 2019 roku:

Jennifer Lopez, Alex Rodriguez, 2019
Fot. Janet Mayer / SplashNews.com/East News

Jennifer Lopez zostawi ukochanego dla Brada Pitta?

Tymczasem jeden z tabloidów postanowił wyjawić sekret gwiazdy. Podobno Jennifer Lopez jest zmęczona ciągłą walką o związek z Alexem. New Idea cytuje ostatnie pogłoski, że zdrada Rodrigueza jest głównym powodem kłopotów w jego związku z Lopez. Wokalistce nic nie stoi jej też na przeszkodzie, by zacząć wszystko od nowa u boku innego mężczyzny. I chociaż na razie para skupia się na ratowaniu swojej relacji, to Jennifer Lopez rozważa każdy scenariusz. Aby zachować reputację, w przypadku zerwania zaręczyn, Lopez musiałaby znów szukać miłości. Według tabloidu gwiazda ma na oku Brada Pitta! Podobno para zna się z oficjalnych wyjść, a nawet ze sobą flirtowała.  

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez 

Jennifer Lopez, Alex Rodriguez, 2021
Fot. MPNC/Backgrid/East News

Podobno całkiem  niedawno gwiazda wynajęła firmę PR, która dba o jej wizerunek. Nie chce być postrzegana jako ta, która została porzucona przez narzeczonego dla gwiazdy reality show.

„Jennifer podpisała umowę z firmą, która specjalizuje się w „robieniu szumu poprzez relacje prasowe”. Chciała mieć za sobą zespół, który mógłby odbudować jej wizerunek jeśli ona i Alex się rozejdą ”, podawało New Idea.

Fani gwiazdy słusznie zauważają, że cały artykuł tabloidu opiera się jedynie na domysłach i nic nie wskazuje na to, by doniesienia były prawdziwe. 

Brad Pitt, Cannes 2019
Fot. AA/ABACA/Abaca/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.