Xavier Wiśniewski, 2021
Fot. Akpa
O TYM SIĘ MÓWI

Xavier Wiśniewski jest szczęśliwie zakochany. Kim jest jego ukochana?

To siostra znanego aktora

Olga Figaszewska 18 stycznia 2022 14:49
Xavier Wiśniewski, 2021
Fot. Akpa

Syn Michała Wiśniewskiego i Marty Wiśniewskiej ma już 19 lat. Rodzice są dumni z jego osiągnięć i planów na przyszłość. Xavier odziedziczył po nich talenty artystyczne – tańczy, nagrywa piosenki. Niedawno wyfrunął z rodzinnego gniazda, ma pracę, rozpoczął studia i poświęca się pasjom. 19-latek jest też szczęśliwie zakochany. Jak podają media, syn Michała wiśniewskiego i Marty Wiśniewskiej spotyka się z siostrą Sebastiana Fabijańskiego.

Kim jest dziewczyna Xaviera Wiśniewskiego?

Niedawno Xavier Wiśniewski rozpoczął życie na własny rachunek. Syn Marty Wiśniewskiej i Michała Wiśniewskiego odważnie wkracza w dorosłe życie. 19-latek w rozmowie z Jastrząb Post opowiadał, że jego głównym źródłem utrzymania jest praca w gastronomii i występowanie na koncertach.

„Wrzuciłem sobie na raz i przeprowadzkę z domu, i studia, i pracę. Żyję teraz na własną rękę i myślę, że to jest zdrowe. To jest naturalna kolej rzeczy. […] Najczęściej pracuję z mamą i tatą na koncertach. Będę teraz pracował też w jednej z restauracji i mam nadzieję, że szybko wyjdzie mi z muzyką i będę mógł także się z niej utrzymywać”, zwierzył się.

Zobacz także: Marta Wiśniewska z dziećmi na ślubie przyjaciół. Fabienne i Xavier są już pełnoletni!

Marta Wiśniewska, Xavier Wiśniewski, Fabienne Wiśniewska, 2021
Fot. Justyna Rojek/Dzien Dobry TVN/East News

Marta Wiśniewska, Xavier Wiśniewski, Fabienne Wiśniewska, 2021

Okazuje się, że ogromnym wsparciem jest dla ukochana Weronika. Xavier Wiśniewski podkreślał, że to poważny związek. Para pielęgnuje swoją relację i coraz lepiej się poznaje.

„Wspiera i jest cudowna. Nigdy nie szukałem nikogo na chwilę. Raczej jak podejmuję taką decyzję to ma to być osoba, która ma mi być najbliższa. Jesteśmy razem już pół roku. Jestem bardzo szczęśliwy i cieszę się, że tak wyszło", mówił.

Niedawno syn Marty Wiśniewskiej i Michała Wiśniewskiego pokazał urocze zdjęcie z  ukochaną. Kim jest jego wybranka? 

Kim jest Weronika Fabijańska?

Jak podał Pudelek.pl, wybranka Xaviera Wiśniewskiego jest siostrą aktora, Sebastiana Fabijańskiego. 19-latka z ukochaną połączyła wspólna pasja, a uczucie rozpoczęło się w połowie 2021 roku. Zarówno Xavier, jak i jego dziewczyna czują się najlepiej na tanecznym parkiecie. Weronika Fabijańska jest instruktorką tańca i prowadzi kursy w szkole „Mandaryna Dance Studio”. „Przygodę z tańcem rozpoczęła w 2012 roku. Jej pierwszym dużym krokiem było dostanie się do ekipy KLLBO wraz z którą występowała na wielu zawodach”, czytamy na stronie.

 Artystka brała udział w międzynarodowych i krajowych występach. Swoje umiejętności rozwijała w Los Angeles, Londynie czy Rzymie, gdzie odwiedziła najpopularniejsze studia taneczne. Na swoim koncie ma współprace z Sylwią Lipką, zespołem Another, a od pewnego czasu jest choreografem Sebastiana Fabijańskiego i Julii Chatys. 

Zakochanym życzymy wszystkiego, co najlepsze!  

Sprawdź też: Syn Michała Wiśniewskiego napisał piosenkę o strachu i śmierci. Piosenkarz martwi się o Xaviera

Xavier Wiśniewski, 2021, Dzień Dobry TVN
Fot. Justyna Rojek/Dzien Dobry TVN/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.