Ewa Chodakowska, VIVA! 08/2018
Fot. Marlena Bielińska
TYLKO U NAS

Ewa Chodakowska myśli o końcu kariery? „Mogłabym zejść już ze sceny"!

Dla trenerki Polek pieniądze nie są najważniejsze...

Piotr Najsztub 8 sierpnia 2018 09:01
Ewa Chodakowska, VIVA! 08/2018
Fot. Marlena Bielińska

Magazyn Wprost oszacował w zeszłym roku, że majątek Ewy Chodakowskiej wynosi około 49 milionów złotych. Ta kwota robi oczywiście ogromne wrażenie i pewnie łatwo od niej zwariować… Ale nie popularnej trenerce! W najnowszym wywiadzie z naszym magazynem, gwiazda przyznaje, że dość rozsądnie wydaje pieniądze. Buty, torebki, nowe ciuchy – na te rzeczy Ewa Chodakowska nie przeznacza ogromnych sum. Znacznie częściej inwestuje w nieruchomości…

Trenerka Polek wyjawiła także, że gdyby tylko chciała to mogłaby zakończyć już karierę. Jest jednak jeden powód, dla którego na pewno tego nie zrobi. O co dokładnie chodzi? Zachęcamy do przeczytania fragmentu rozmowy z Piotrem Najsztubem.

Ewa Chodakowska o pieniądzach i końcu kariery

– Łatwo wydajesz pieniądze czy jesteś skneruską?

Pieniądze są po to, żeby je inwestować. Nie jestem ofiarą niepoliczalnej ilości butów, torebek etc. Nie brakuje mi niczego. Uwielbiam za to robić prezenty rodzinie. Karmię się radością tego, kto dostaje ode mnie prezent.

– Może masz już tyle, że mogłabyś zejść „ze sceny”?

Może i mogłabym. Ale moja praca to moja energia. Moja pasja. Moja misja. Postawiłam na poprawę jakości życia drugiego człowieka i wkręciłam się na dobre. Czuję się w jakimś stopniu odpowiedzialna za osobę, która mi zaufała. Zależy mi na niej, znajduję dla niej czas, chcę dla niej jak najlepiej. Staję się częścią jej życia, a ona mojego. Spakować się i wyjechać, bo już „mam tyle”? Pieniądze nigdy nie były priorytetem.

– To Twoje trenerowanie momentami przybiera monstrualne rozmiary, jak na przykład bicie na Stadionie Narodowym rekordu Guinnessa w jednoczesnym treningu tysięcy ludzi.

To wspaniała okazja do świętowania wspólnej pasji do zdrowego stylu życia. W tej sytuacji im więcej osób, tym lepiej. Fajna sportowa impreza, która motywuje kolejne osoby, wspaniała atmosfera. Nie widzę w tym…

– …gigantomanii?

Właśnie. I ile osób mogło powiedzieć sobie: „Pobiłam dzisiaj rekord Guinnessa”. Doczytałam się w relacjach z imprezy, że dla niektórych to było najfajniejsze wydarzenie roku. Sama radość.

Cały wywiad z Ewą Chodakowską możecie przeczytać w najnowszej VIVIE!, która trafi do kiosków już jutro. Zapraszamy do kiosków. 

Ewa Chodakowska, VIVA! 16/2018 okładka
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.