Amal i George Clooney
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Wspaniałe wieści od George'a Clooneya! Rodzina aktora wkrótce s powiększy?

Amal Clooney jest w ciąży?!

Konrad Szczęsny 30 lipca 2021 19:39
Amal i George Clooney
Fot. Getty Images

A jednak! Jak podają zagraniczne media, 43-letnia Amal Clooney jest w ciąży. Już niebawem żona sławnego aktora ma zaprezentować krągłości. Czy to jedynie sensacyjne plotki? Para póki co, jak zwykle zresztą, nie komentuje tych rewelacji...

Amal Clooney jest w drugiej ciąży? „Niedługo brzuszek będzie widoczny”

Żoną sławnego aktora jest od 27 września 2014 roku. Trzy lata później, w czerwcu, zostali natomiast rodzicami bliźniąt. Nadali im imiona Aleksander oraz Elli. Na początku tego roku w mediach pojawiły się niepokojące doniesienia. Według nich George i Amal Clooneyowie mieli przechodzić kryzys w związku. Według spekulacji, prawniczka chciała powiększenia rodziny, jednak 60-letni aktor był temu zdecydowanie przeciwny.

Najnowsze informacje wskazują na to, że parze udało się osiągnąć konsensus. Według jednego z informatorów, żona gwiazdora Hollywood jest w drugiej ciąży i ma za sobą pierwszy trymestr. Radosną nowinę małżeństwo miało przekazać najbliższym przyjaciołom 4. lipca w trakcie kameralnego przyjęcia, które urządzili w swojej rezydencji we Włoszech...

Niedługo brzuszek będzie widoczny i wszyscy się dowiedzą”, twierdzi informator magazynu „OK!”.

Wcześniej informację podał tabloid „New Idea”, który słynie raczej z szukania sensacji niż z rzetelnych publikacji. Ale najwidoczniej tym razem się nie mylił! Parę zauważono we Włoszech, gdzie prawdopodobnie odnowili swoją ślubną przysięgę. Prawniczka miała na sobie zwiewną, białą suknię. Uwagę przykuwał jej brzuszek...

„George i Amal zabrali swoich najbliższych, w tym siostrę Amal, na wytworną kolację. Spekuluje się, że było to odnowienie przysięgi, ale wyglądało też na to, że mają coś ekstra do ogłoszenia. Zdecydowanie wyglądała, jakby miała zaokrąglony brzuszek”, twierdził informator gazety.

Czy te spekulacje się potwierdzą? Przekonamy się już niebawem!  

Czytaj także: Kryzys w małżeństwie Amal i George’a Clooneyów. Powodem jest inna kobieta... 

New Idea, George Clooney, Amal Clooney
Fot. Materiały prasowe

Czy Amal Clooney faktycznie jest w drugiej ciąży? Te zdjęcia wykonano na początku lipca tego roku

George Clooney, Amal Clooney, Cannes, Francja, 12.05.2016 rok
Fot. Clemens Bilan/Getty Images

George Clooney, Amal Clooney, Cannes, Francja, 12.05.2016 rok

 George Clooney: małżeństwo z Amal Clooney, inne związki, dzieci

Przez lata uchodził za zatwardziałego singla. George Clooney od 1987 do 1989 roku spotykał się z aktorką Kelly Preston, późniejszą żoną Johna Travolty. Relacja nie przetrwała próby czasu, ponieważ już 15. grudnia 1989 roku gwiazdor Hollywood ożenił się z inną koleżanką z branży, Talią Balsam. Niestety, sielanka pary również nie trwała zbyt długo. Po czterech latach, 17. września 1993 roku, rozwiedli się. Wówczas George Clooney miał zadeklarować, że nie zamierza nigdy więcej brać ślubu. Miał się nawet o to założyć ze swoimi bliskimi przyjaciółkami!

Przez lata wszystko wskazywało na to, że zdania nie zmieni. Choć spotykał się m.in. z Ginger Lynn Allen, Céline Balitran, modelką Lisą Snowdon, Renée Zellweger, Kristą Allen, Sarah Larson, Elisabett Canalis oraz Stacy Keibler, żadna z relacji nie przetrwała próby czasu. Aż do 2013 roku... Wtedy na drodze wiecznego amanta Hollywood stanęła piękna prawniczka. 28. kwietnia 2014 roku George Clooney oświadczył się Amal Alamuddin. Pięć miesięcy później wzięli ślub. Uroczystość odbyła się 27 września 2014 roku w Wenecji. Z kolei w czerwcu 2017  powitali na świecie bliźnięta, Aleksandra i Elli.

„Nie ma wątpliwości, że obecność Amal w moim życiu zmieniła wszystko. To był pierwszy raz, kiedy wszystko, co robiła i wszystko, co dotyczyło jej, było nieskończenie ważniejsze niż cokolwiek związanego ze mną. A potem mieliśmy tych dwoje. To jest bardzo satysfakcjonujące i coś wielkiego, czego w ogóle nie widziałem… nie spodziewałem się tego”, podkreślił wzruszony George Clooney w jednym z wywiadów.

I oby ta sielanka trwała jak najdłużej!  

Czytaj także: Historia miłości Amal i George’a Clooneyów to gotowy scenariusz na romantyczny film...

George Clooney, Amal Clooney, Cannes, Francja, 12.05.2016 rok
Fot. Clemens Bilan/Getty Images

George Clooney, Amal Clooney, Cannes, Francja, 12.05.2016 rok

George Clooney, Amal Clooney, Hollywood, Kalifornia, 07.06.2018 rok
Fot. Frazer Harrison/Getty Images for Turner

George Clooney, Amal Clooney, Hollywood, Kalifornia, 07.06.2018 rok

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?