Amal Clooney, George Clooney, 2019
Fot. SplashNews.com/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Kryzys w małżeństwie Amal i George’a Clooneyów. Powodem jest inna kobieta... 

Na jaw wyszły szokujące informacje

Olga Figaszewska 5 marca 2021 13:15
Amal Clooney, George Clooney, 2019
Fot. SplashNews.com/East News

Jak donoszą zachodnie media, w małżeństwie George’a i Amal Clooney’ów zaczęło zgrzytać. Swój udział ma w tym jedna z zagranicznych gwiazd! Czy zakochani pokonają kryzys? Co tak naprawdę się wydarzyło? 

Amal i George Clooneyowie przechodzą kryzys? 

Ich miłości nikt nie dawał szans, a jednak tych dwoje udowodniło, że wszelkie przeciwności losu można pokonać, jeśli w grę wchodzi prawdziwe uczucie. Dziś wychowują wspólnie dzieci, tworzą zgodne i zgrane małżeństwo. Chociaż w mediach wciąż pojawiają się plotki o kryzysie w małżeństwie. Spekulacje powróciły teraz za sprawą Kendall Jenner i firmy, której współwłaścicielem jest George Clooney.

Aktor w 2013 roku założył wraz z przyjaciółmi markę produkującą tequilę -  Casamigos. Firma osiągnęła ogromny sukces i w pewnym momencie trunek był sprzedawany w ponad dwudziestu krajach. 

Amal Clooney, George Clooney, 2019
Fot. Rex Features/East News

„Casamigos jako firma zaczęła się od pewnego rodzaju przypadku. Jak to w Meksyku, piliśmy sporo tequili. Chodziliśmy po barach i restauracjach, a barmani polecali nam kolejne marki trunku. Niektóre były dobre, niektóre takie sobie, inne były dość drogie. Przy którejś takiej wizycie George spojrzał na mnie i zapytał: ,,Dlaczego sami nie stworzymy idealnej dla nas tequili?”, wspominał Rande Gerber (mąż Cindy Crawford).  Kilka lat temu podawano, że brytyjski producent napojów alkoholowych – Diageo, kupił markę za miliard dolarów.

Własną markę tequili wypuściła także Kendall Jenner. W rozmowie z fanami przekonywała, że spędziła ostatnie cztery lata nad precyzowaniem smaku trunku. Tak powstała marka tequili 818. W przeciwieństwie do Clooney’a, jej biznesu nie przyjęto tak entuzjastycznie.

Okazuje się, że część krajów, w tym także Meksyk, posiadają surowe przepisy, określające produkcję i formę etykietowania wytwarzanych produktów. Prawdziwa tequila powinna spełnić wszystkie kryteria – pochodzenie, składniki, metody destylacji. Trunek produkowany przez Kendall Jenner odpowiada na te wymogi. Tequila 818 jest podobno wytwarzana z niebieskiej agawy w Jalisco w Meksyku. Jednak użytkownicy sieci są oburzeni i zarzucają celebrytce, że nazwa 818 nie ma nic wspólnego z meksykańską kulturą i to zwykłe zawłaszczenie. Nazywają ją „kolonizatorką”. Zagraniczne media wyłapały, że oznaczenie dotyczy numeru kierunkowego Kendall i nie ma nic wspólnego z meksykańską nazwą.

Z podobnym zarzutem nie spotkał się George Clooney, który przed laty stworzył swoją markę. W obronie celebrytki stanęła Amal, która chce, by mąż wsparł Jenner. Aktor nie może sobie na to pozwolić… To wywołało prawdziwą burzę w ich małżeństwie.

„Cała sytuacja spowodowała mocne tarcia w ich związku. Amal jest zagorzałą feministką i czuje, że Kendall jest nieuczciwie atakowana, a jej mąż powinien być jej sojusznikiem i po prostu mówić głośno o tym, że krytyka Jenner jest niesłuszna”, podaje Star.

Jak przypomina Fobers, produkcją tequili zajmowali się także to Dwayne „The Rock” Johnson, Nick Jonas, a także Adam Levine i Sammy Hagar. 

Źródło: BusinessInsider, Forbes, Eska 

Kendall Jenner, 2019
Fot. Hahn Lionel/ABACA/Abaca/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…