Natalia Klimas, Viva! 2014
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Natalia Klimas zdradziła płeć dziecka! Chłopiec czy dziewczynka?

Podzieliła się radosną nowiną na Instagramie

Konrad Szczęsny 15 września 2020 22:14
Natalia Klimas, Viva! 2014
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM

Pod koniec lipca zeszłego roku została po raz pierwszy mamą. Nie ukrywała, że był to w jej życiu przełom i spełnienie marzeń. Niedawno Natalia Klimas za pośrednictwem mediów społecznościowych potwierdziła, że jest w drugiej ciąży! „Jedno na ramieniu. Drugie pod sercem”, podpisała urocze zdjęcie, na którym trzyma małą Zuzię na rękach. Teraz wyjawiła płeć dziecka. Natalia Klimas urodzi dziewczynkę czy chłopca?

Natalia Klimas jest w drugiej ciąży

Aktorka zapozowała na fotografii w stroju kąpielowym. Stoi w basenie, w ramionach trzyma roczną córeczkę Zuzię. Ma odsłonięty brzuch i widać, że jest on wyraźnie zaokrąglony. Natalia Klimas nie ukrywa, że wraz z partnerem spodziewają się drugiego dziecka.

Niestety, jej konto na Instagramie jest prywatne, więc fotografii nie można zamieścić w niniejszym artykule.

Pierwsze dziecko Natalii Klimas

O tym, że po raz pierwszy zostanie mamą, poinformowała w marcu zeszłego roku. W rozmowie z Beatą Nowicką dla viva.pl nie ukrywała, że początkowo nie mogli w tę radosną nowinę wraz z mężem uwierzyć!

„Rozpierało nas szczęście pomieszane z niedowierzaniem, że to dzieje się naprawdę. Moment przełomowy nastąpił kiedy zaczęliśmy dzielić się tą cudowną nowiną z rodziną i przyjaciółmi”, mówiła nam.

Ich córeczka, której nadali imię Zuzia, przyszła na świat w lipcu 2019 roku. Teraz para spodziewa się drugiego dziecka. Póki co nie wiemy nic na temat jego płci.

Mąż Natalii Klimas. Kim jest Mikołaj Bober?

Poznali się dzięki Piotrowi Kraśce i jego żonie Karolinie Ferenstein-Kraśko. Mikołaj Bober, mąż Natalii Klimas, jest osobą spoza show-biznesu. To biznesmen, do którego należy rozległa posiadłość na Mazurach. Jest ona położona blisko legendarnej stadniny Ferensteinów w Gałkowie. 

Natalia Klimas i Mikołaj Bober ślub wzięli w czerwcu 2018 roku. Rok później powitali na świecie pierwsze dziecko. Teraz para spodziewa się kolejnego. Gwiazda wyjawiła właśnie płeć dziecka. Natalia Klimas urodzi dziewczynkę. „Zbliżają się moje urodziny. W tym roku mam takie oto życzenie: żeby obie moje córeczki były zdrowe i szczęśliwe”, podpisała zdjęcie, do którego  dodała hasztag #itsagirl i zdradzając płeć drugiej pociechy.Serdecznie gratulujemy!  

Natalia Klimas jest w drugiej ciąży:

Natalia Klimas
Fot. Instagram @nataliaklimas

Mężem Natalii Klimas jest biznesmen Mikołaj Bober:

Natalia Klimas
Fot. Instagram @nataliaklimas

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.