Marina i Wojtek Szczęsny w kuchni razem
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
VIVA! Tylko u nas

Wojciech Szczęsny zarobi 16 milionów euro? Polak ma szansę na gigantyczny kontrakt!

DD 5 czerwca 2017 14:00
Marina i Wojtek Szczęsny w kuchni razem
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

 

W którym klubie w następnym sezonie zagra Wojciech Szczęsny? W mediach pojawiają się informacje, że polski bramkarz może podpisać gigantyczny kontrakt!

 

Zobacz też: Kariera Wojciecha Szczęsnego stoi pod znakiem zapytania. Czy wraz z MaRiną wyprowadzą się z Wiecznego Miasta?

Wojciech Szczęsny przejdzie do Juventusu?

Wiele na to wskazuje! Taką informacją podzielił się z mediami włoski dziennikarz Gianluca Di Marzio, który jest jedną z najlepiej zorientowanych osób we włoskiej piłce. Dziennikarz „Sky Sport’’ napisał na Twitterze: „Szczęsny krok od Juventusu’’.

 

Wojciech Szczęsny — zarobki

Ta kwota robi wrażenie! Według informacji, które przedostały się do mediów, bramkarz ma szanse na czteroletni kontrakt o wartości 16 mln euro! Jeśli możemy wierzyć tym doniesieniom, Polak będzie zarabiać 4 mln euro rocznie — ta kwota robi wrażenie.

 

Zobacz też: Pocałunki, mnóstwo czułości i bajkowa sceneria. MaRina i Wojciech Szczęśni, jakich nie znacie

MaRina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny w VIVIE!

Jak młode małżeństwo żyje w Rzymie? Czy szastają pieniędzmi?

 

Wojtek: Większość pieniędzy odkładamy, bo trzeba się zabezpieczyć, kiedy już skończę piłkarską karierę. Przecież planujemy dzieci, musimy je wykształcić, wychować, stworzyć im komfortowe warunki na start.

 

Marina: Nie jest tak, jak piszą gazety, że my nieustannie podróżujemy, że szastamy pieniędzmi. Piłkarze mają jeden wolny miesiąc w roku i wtedy są nasze wakacje.

 

Wojtek: Gdyby ktoś podejrzał nasz normalny dzień w Rzymie, przekonałby się, że milionerzy – jak o mnie mówią – żyją na poziomie średniej krajowej. We Włoszech mieszkamy w małym, skromnym, starym budynku. W dwupokojowym mieszkaniu. I jest nam tam dobrze.

 

Przeczytaj też: Na okładce nowej VIVY! MaRina i Wojciech Szczęsny. Specjalnie dla Was ujawniamy kulisy spotkania

 

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.