Wojciech Modest Amaro, Viva!, maj 2014
Fot. Kamil Grygoruk
O tym jest głośno

Wojciech Modest Amaro przekazał szczęśliwą nowinę. „Aniołek już jest na świecie”

Restaurator nie kryje dumy!

Marta Nawacka 28 marca 2024 10:02
Wojciech Modest Amaro, Viva!, maj 2014
Fot. Kamil Grygoruk

Kilka lat temu zrezygnował z kariery telewizyjnej i postanowił trzymać się z daleka od miejskiego zgiełku, poświęcając się ukochanej rodzinie oraz prowadzeniu ekologicznego gospodarstwa. Teraz Wojciech Modest Amaro za pośrednictwem Instagrama przekazał radosną nowinę... Właśnie został dziadkiem!

Wojciech Modest Amaro został dziadkiem

Słynny szef kuchni doczekał się dwóch synów: 14-letniego Nicolasa i 5-letniego Gabriela. Jego ukochana żona, Agnieszka, ma jednak dwie córki z poprzedniego związku, Zuzannę i Karolinę, które Wojciech Modest Amaro traktuje jak własne pociechy. Okazuje się, że rodzina ma powody do radości. Karolina Amaro została właśnie mamą! Restaurator podzielił się szczęśliwą nowiną w mediach społecznościowych.

Na swoim Instagramie Wojciech Modest Amaro opublikował urocze stories, na którym możemy zobaczyć jego pasierbicę, Karolinę, wraz z nowonarodzoną córeczką. „Piękny aniołek już jest na świecie. Nasza wnuczka Rita Helena”, napisał dumny, świeżo upieczony dziadek.

Czytaj też: O tym, że ma jeszcze jedną córkę, dowiedzieliśmy się dopiero po jego śmierci. Robert Leszczyński doczekał się jej z uczestniczką „Baru”

Agnieszka Amaro, Wojciech Amaro, VIVA! 2017
Fot. KAMIL GRYGORUK

Wojciech Modest Amaro i Agnieszka Amaro w sesji dla magazynu VIVA!, 2017 rok

Agnieszka Amaro, Wojciech Modest Amaro, Viva! 11/2014
Fot. KAROL GRYGORUK/SHOOTME

Wojciech Modest Amaro i Agnieszka Amaro w sesji dla magazynu VIVA!, 2017 rok

Wojciech Modest Amaro wycofał się z życia medialnego

Kilka lat temu znany między innymi z produkcji „Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia” restaurator postanowił wycofać się z życia publicznego i zamknął swoje restauracje. Wraz z ukochaną rodziną odsunął się od miejskiego zgiełku i zaczął prowadzić ekologiczne gospodarstwo wraz z restauracją. „Odnalazłem miejsce, gdzie pracując z naturą, spełniam swoje marzenie o życiu pełnym harmonii pomiędzy pasją a rodziną”, czytaliśmy na jego stronie internetowej.

„To tu czerpię radość z gotowania z własnych upraw, pamiętając o otaczającym mnie środowisku i przyszłych pokoleniach. Jednym słowem farma to mój dom", wyjaśniał Wojciech Modest Amaro. Świeżo upieczonemu dziadkowi i młodej mamie serdecznie gratulujemy!  

Zobacz także: Joanna Kulig spędziła Wielkanoc w dominikańskim więzieniu. Opowiedziała, co tam przeżyła

Karolina Amaro z córką, InstaStories Wojciecha Modesta Amaro
Fot. Wojciech Modest Amaro Instagram/@wojciechmodestamaro

Karolina Amaro z córką, InstaStories Wojciecha Modesta Amaro

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.