Wojciech Błach z żoną Agnieszką, 15.04.2019, Warszawa, Pokaz najnowszej kolekcji Thecadess Wiosna Lato 2019
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Z życia gwiazd

Wojciech Błach będzie miał trzecie dziecko! Aktor nie zdradza na razie płci maleństwa

Razem z żoną wybrali już imię zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki

Marta Nawacka 11 września 2021 09:44
Wojciech Błach z żoną Agnieszką, 15.04.2019, Warszawa, Pokaz najnowszej kolekcji Thecadess Wiosna Lato 2019
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Popularny aktor serialowy, filmowy i teatralny, Wojciech Błach, wkrótce powita na świecie trzeciego potomka. Mężczyzna szerzej znany z „Na Wspólnej” i jego żona Agnieszka spodziewają się drugiego wspólnego dziecka. Na razie nie zdradzają płci malucha, jednak wybrali już imiona i dla chłopca, i dla dziewczynki.

Wojciech Błach i jego druga żona, Agnieszka

Popularny aktor związał się z Agnieszką w momencie, kiedy jego poprzednie małżeństwo dobiegło już końca. Wojciech Błach przyznaje, że zawsze chciał mieć rodzinę: żonę i dzieci, jednak w związku z Kamilą Baar po prostu im nie wyszło. Para doczekała się syna, Bruna. „Od początku wiedziałem, że chcę mieć rodzinę, żonę, dzieci, ale moje starania to za mało, potrzeba jest też wola drugiej strony, a z tym bywało gorzej. Agnieszka pojawiła się, kiedy mój poprzedni związek był definitywnie skończony, a ja byłem wolnym człowiekiem”, mówił w „Dobrym Tygodniu”.

Wojtka i Agnieszkę dzieli aż 19 lat różnicy, ale oboje zgodnie twierdzą, że wiek nie ma znaczenia. Najważniejsze jest dla nich to, że oboje chcą od życia tego samego. „Dużo rozmawialiśmy, przyglądaliśmy się, czy to naprawdę miłość, czy może tylko fascynacja. Ale najważniejsze było dla nas to, żebyśmy patrzyli na życie w tym samym kierunku”, tłumaczył aktor. Kobieta, gdy go poznała, była już zaręczona z innym mężczyzną. Postanowiła jednak zaryzykować i związać się z Wojciechem Błachem. Ujęło ją w nim m.in. to, z jaką czułością i zaangażowaniem ukochany opiekował się swoim synem. 4 maja 2016 roku zakochani wzięli ślub.

Czytaj też: Wojciech Błach o małżeństwie z młodszą o 19 lat żoną!

Wojciech Błach z żoną i dziećmi, Gala 11. edycji konkursu Zabawka roku, 9.04.2019, Warszawa
Fot. VIPHOTO/East News

Wojciech Błach z żoną Agnieszką i dziećmi, Gala 11. edycji konkursu Zabawka roku, 9.04.2019, Warszawa

Wojciech Błach po raz trzeci zostanie ojcem

Wkrótce po ślubie Agnieszka i Wojtek podjęli decyzję o powiększeniu rodziny i tak w 2017 roku na świecie pojawił się pierwszy wspólny syn szczęśliwej pary – Jeremi. Teraz okazuje się, że małżonkowie znów mają powód do radości i świętowania... za parę miesięcy powitają na świecie swoje drugie dziecko. „To prawda, choć może nie powinienem o tym jeszcze głośno mówić. Wojtek po prostu promienieje. Radość go rozpiera. I wcale się nie dziwię. Marzyli o tym z żoną. Teraz to się spełniło i do ich rodziny dołączy kolejna pociecha”, mówił „Na żywo” znajomy Agnieszki i Wojtka.

Zachwyceni rodzice nie podają na razie płci maleństwa, ale przygotowani są na każdą ewentualność. „Z tego co wiem, o płci malucha nie będą informować. Ale są już po wyjątkowo trudnym procesie decyzyjnym – wybrali imię i dla synka i dla córeczki. Gotowi są na każdą ewentualność”, zdradził znajomy pary. Wojciech Błach potwierdził doniesienia o ciąży w rozmowie z Jastrząb Post. „To dobry moment, żeby się przyznać, że należymy do tych szczęściarzy, szczęściar, którym się udało jakoś te marzenia zrealizować. Pani Ania z firmy KinderKraft życzyła mi w dniu ojca, żeby mi się rodzina powiększyła i można powiedzieć, że tak od 9-10 tygodni trzymamy tę tajemnicę, że trzecie dziecko kompletuje się w brzuchu mojej żony. Dbamy o spokój, unikamy wywiadów”.

W kwestii imienia trzeciej pociechy Wojciech Błach i jego żona Agnieszka pozostają tajemniczy. Aktor uchylił jednak rąbka tajemnicy w rozmowie z Jastrząb Post. „Co do imion było szybciej, ponieważ my dajemy chłopcom imiona, żeby to R było dźwięczne. Mamy Bruna i Jeremiego. Tu też mamy imię z R, na literkę N. Ale nie chcę zdradzać, żeby nikt mnie wyprzedził. A jeśli byłaby dziewczynka to mamy imię na A, ale już bez R”. Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!  

Zobacz także: Byli ze sobą przez kilkanaście lat. Oto niezwykła historia miłości Andrzeja Strzeleckiego i Joanny Pałuckiej

Wojciech Błach z żoną Agnieszką, Warszawa, 15.10.2020, premiera filmu
Fot. VIPHOTO/East News

Wojciech Błach z żoną Agnieszką, premiera filmu "Raz jeszcze raz", 15.10.2020, Warszawa

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.