Wojciech Błach, Agnieszka Giza
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Wojciech Błach o małżeństwie z młodszą o 19 lat żoną!

Jaki jest sekret ich związku?

Sabina Zięba 22 maja 2020 20:05
Wojciech Błach, Agnieszka Giza
Fot. East News

Choć Wojciech Błach jest aktorem już od wielu lat, najbardziej znany jest z roli Wojtka Szulca z serialu Na wspólnej. O jego życiu prywatnym raczej nie jest głośno, trzy lata temu jednak media obiegła informacja, iż wziął ślub z młodszą od siebie o 19 lat kobietą. Dziś tworzą udany związek i wychowują syna. Jaki jest sekret ich związku?

Sekret małżeństwa Wojciecha Błacha

Aktor serialu TVN od lat marzył o szczęśliwej rodzinie. Początkowo chciał ją założyć z Kamilą Baar, która w 2011 roku urodziła mu syna o imieniu Bruno. Ich związek jednak nie przetrwał próby czasu. Po kilku latach odnalazł miłość w ramionach Agnieszki Gizy, która zagrała w wyreżyserowanej przez niego sztuce w Teatrze IMKA. W momencie poznania on miał 44 lata, ona 25. W 2016 roku wzięli ślub, a parę miesięcy później na świat przyszedł ich syn, Jeremi. Teraz aktor w rozmowie z Faktem zdradził receptę na udany związek.

Okazało się, że 19-letnią różnicę wieku nadrabia dbaniem o własną formę. Powiedział: „Czasami spotykam się z kolegami rówieśnikami i widzę, że jak człowiek się zapuści w moim wieku, może wyglądać jak starszy pan. A ja przecież mam małe dzieci i piękną żonę u boku i dla nich muszę być w dobrej formie i czuć się sexy. Wiadomo, że mężczyzna chce przy kobiecie wyglądać dobrze”.

Stawia nie tylko na wysiłek fizyczny, ale również specjalną dietę: „Nie łączę ziemniaków z mięsem, nie popijam posiłków winem. Sporo też ćwiczę. Biegam, wspinam się po górach. Jestem dzięki temu zadowolony ze swojej sylwetki”.

Razem wyglądają na niezwykle szczęśliwych! Najwidoczniej jego starania przynoszą efekty...  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aga Błach (@agagizablach)

Michał z Pierwszej miłości Wojciech Błach

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.