Władysław Kosianiak-Kamysz, Paulina Kosiniak-Kamysz
Fot. Grzegorz Bukala/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Władysław Kosiniak-Kamysz po raz drugi został ojcem!

Znamy płeć i imię dziecka!

Olga Figaszewska 9 września 2020 08:24
Władysław Kosianiak-Kamysz, Paulina Kosiniak-Kamysz
Fot. Grzegorz Bukala/REPORTER

Władysław Kosiniak-Kamysz po raz drugi został tatą! Lider PSL radosną nowiną o narodzinach swojej pociechy podzielił się za pośrednictwem Twittera. Polityk zdradził imię maleństwa i zamieścił urocze zdjęcie z żoną i córeczką.

Paulina Kosiniak-Kamysz urodziła

O tym, że ich rodzina wkrótce się powiększy kilka miesięcy temu poinformowała żona polityka Paulina Kosiniak-Kamysz. Zrobiła to w Dniu Matki, publikując serię uroczych fotografii z córeczką, Zosią.

,,Rok temu pierwszy #DzieńMatki z Zosią. Tyyyle szczęścia 😍❤️👩‍👧A już wkrótce będzie go… dwa razy więcej 👩‍👧‍👧😉", pisała.

Paulina Kosiniak-Kamysz w rozmowie z Faktem zdradziła, że spodziewają się córeczki. ,,Mąż przewidywał, że będzie chłopiec, ale jest dziewczyna. Płeć nie ma dla nas dla nas znaczenia, najważniejsze, żeby dzieciątko było zdrowe", mówiła.

Żona Władysława Kosiniaka-Kamysza podkreślała, że imię, które wybiorą dla maleństwa będzie dla nich symboliczne.

Cała rodzina jest już w komplecie i nie posiada się z radości! O narodzinach drugiej córeczki państwo Kamyszowie poinformowali  swoich obserwatorów w mediach społecznościowych. Opublikowali uroczą fotografię. ,,Różyczka", napisał szczęśliwy tata. 

,,Dzień dobry Różyczko, cudownie Cię widzieć na świecie!!", dodała żona polityka. 

Rodzicom serdecznie gratulujemy! Życzymy wszystkiego dobrego!  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.