Władysław Kosianiak-Kamysz, Paulina Kosiniak-Kamysz
Fot. Grzegorz Bukala/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Władysław Kosiniak-Kamysz po raz drugi został ojcem!

Znamy płeć i imię dziecka!

Olga Figaszewska 9 września 2020 08:24
Władysław Kosianiak-Kamysz, Paulina Kosiniak-Kamysz
Fot. Grzegorz Bukala/REPORTER

Władysław Kosiniak-Kamysz po raz drugi został tatą! Lider PSL radosną nowiną o narodzinach swojej pociechy podzielił się za pośrednictwem Twittera. Polityk zdradził imię maleństwa i zamieścił urocze zdjęcie z żoną i córeczką.

Paulina Kosiniak-Kamysz urodziła

O tym, że ich rodzina wkrótce się powiększy kilka miesięcy temu poinformowała żona polityka Paulina Kosiniak-Kamysz. Zrobiła to w Dniu Matki, publikując serię uroczych fotografii z córeczką, Zosią.

,,Rok temu pierwszy #DzieńMatki z Zosią. Tyyyle szczęścia 😍❤️👩‍👧A już wkrótce będzie go… dwa razy więcej 👩‍👧‍👧😉", pisała.

Paulina Kosiniak-Kamysz w rozmowie z Faktem zdradziła, że spodziewają się córeczki. ,,Mąż przewidywał, że będzie chłopiec, ale jest dziewczyna. Płeć nie ma dla nas dla nas znaczenia, najważniejsze, żeby dzieciątko było zdrowe", mówiła.

Żona Władysława Kosiniaka-Kamysza podkreślała, że imię, które wybiorą dla maleństwa będzie dla nich symboliczne.

Cała rodzina jest już w komplecie i nie posiada się z radości! O narodzinach drugiej córeczki państwo Kamyszowie poinformowali  swoich obserwatorów w mediach społecznościowych. Opublikowali uroczą fotografię. ,,Różyczka", napisał szczęśliwy tata. 

,,Dzień dobry Różyczko, cudownie Cię widzieć na świecie!!", dodała żona polityka. 

Rodzicom serdecznie gratulujemy! Życzymy wszystkiego dobrego!  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.