EN_01495349_0133, Księżna Kate, Książę William, książęca para rozprawia się z plotkami o kryzysie w związku
Fot. Ian West/Press Association/East News
BRYTYJSKA RODZINA KRÓLEWSKA

Wielka Brytania. Książę William odda hołd księżnej Kate. O tym geście ma mówić cały świat!

Następca tronu ma wyjątkowy plan

Konrad Szczęsny 4 kwietnia 2022 18:13
EN_01495349_0133, Księżna Kate, Książę William, książęca para rozprawia się z plotkami o kryzysie w związku
Fot. Ian West/Press Association/East News

Niebawem będą świętowali 11 rocznicę ślubu. Ostatnio zakończyli wymagającą i wyczerpującą wizytę na Karaibach. I – jak się okazuje – książę William postanowił podziękować małżonce za wsparcie, jakie zawsze od niej otrzymuje. Co takiego zrobi? W tej sprawie rozmawiał już ze swoimi doradcami...

Kate i William: podróż na Karaiby w cieniu protestów

Od lat uchodzą za zgodną parę, mimo że miewali gorsze okresy. Jednak z kryzysów zawsze wychodzili obronną ręką. Są małżeństwem od niemal 11 lat, doczekali się trójki wspaniałych dzieci i wypełniają z klasą i oddaniem obowiązki, wynikające z bycia członkami brytyjskiej rodziny królewskiej.

Ostatnio książę William i księżna Kate udali się w podróż na Karaiby. Mimo że w trakcie oficjalnych uroczystości przyjmowani byli z honorami przez oficjeli, lokalni mieszkańcy zorganizowali kilka protestów (przede wszystkim na Belize i Jamajce). Syn księżnej Diany i księcia Karola wystosował nawet specjalne oświadczenie w tej sprawie!

Kate i ja jesteśmy oddani służbie. Dla nas to nie jest mówienie ludziom, co mają robić. Chodzi o służenie im i wspieranie ich w sposób, który uważają za najlepszy, za pomocą platformy, którą mamy szczęście posiadać”, podkreślił.

Okazuje się, że ta podróż sprawiła, że książę William spojrzał na swoją ukochaną z jeszcze większą czułością i oddaniem. Dlaczego?

Czytaj także: Dzieci księżnej Kate i księcia Williama pojawiły się na mszy ku pamięci księcia Filipa

Księżna Kate, książę William, Nassau, Bahamy, 25.03.2022 rok
Fot. Pool/Samir Hussein/WireImage
Księżna Kate, książę William, Nassau, Bahamy, 25.03.2022 rok

William odda hołd Kate. W ten sposób chce jej podziękować

O stylizacjach, które miała na sobie, rozpisywał się cały świat. Media były pod wrażeniem wyczucia księżnej Kate, jej modowej wrażliwości oraz perfekcji. Prezentowała się fenomenalnie i dzięki nieschodzącemu z twarzy uśmiechowi udało jej się zjednać sobie wielu mieszkańców miejsc, które odwiedzali.

William jest tak zachwycony, że inni widzą to, co on już wie o swojej żonie – że jest genialna i że urodziła się do tej roli. Z każdym dniem coraz bardziej go zadziwia, czy to przed kamerami, czy w domu z dziećmi”, komplementuje małżonkę księcia Williama pałacowy ekspert na łamach „New Idea”.

Do syna księżnej Diany i księcia Karola dotarło, że ukochana była przy nim zawsze, wspierała i trwała u boku mimo licznych przeciwności. Do tego służyła radą i była niezwykle serdeczna. Podobno po powrocie do Wielkiej Brytanii książę William polecił doradcom by zrobili wszystko, aby utrzymać dobrą aurę wokół księżnej Kate.

Celem jest utrzymanie Kate w centrum uwagi po jej wystąpieniach na Karaibach i chciałby publicznie oddać jej hołd. Planował udzielić wywiadu przed swoimi 40. urodzinami [w czerwcu], ale teraz chce skorzystać z okazji, aby oddać hołd żonie. Nie wie, gdzie byłby bez niej teraz i chce, żeby świat miał tego świadomość i zobaczył, jak bardzo ją kocha”, dodaje źródło magazynu.

Jaki to dokładnie plan? Tego nie wiadomo. Spekuluje się natomiast, że może być to wyjątkowy prezent, który książę William przygotuje na 11. rocznicę ślubu, która już niebawem!  

Czytaj także: Dla księżnej Diany synowie byli wszystkim. Nagrała nawet taśmy dla ich przyszłych żon

Księżna Kate, książę William, Bahamy, 26.03.2022 rok
Fot. Chris Jackson/Getty Images

Księżna Kate, książę William, Bahamy, 26.03.2022 rok

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.