Meghan Markle, księżna Meghan
Fot. CBS/Ferrari Press/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Wielka Brytania. Meghan Markle zamierza pozbyć się słynnych sąsiadów?

Żona księcia Harry'ego wytacza wojnę Katy Perry?

Dorota Falkowska 14 sierpnia 2021 19:01
Meghan Markle, księżna Meghan
Fot. CBS/Ferrari Press/East News

Wiadomość o tym, że Meghan Markle i Katy Perry nie są swoimi największymi fankami, jest znana nie od dziś. Wygląda jednak na to, że to nie niechęć do piosenkarki, lecz zazdrość o przyjaźń jej męża i Orlando Blooma wpływa na zachowanie Meghan, która obrała sobie za cel pozbycie się sąsiadów ze swojego towarzystwa.

Konflikt między Meghan Markle i Katy Perry

Katy Perry zdobyła się na wypowiedzenie kilku uwag dotyczących kreacji księżnej Meghan i prawdopodobnie tym właśnie jej podpadła. Raz wspomniała, że jej suknia potrzebowała jeszcze jednej przymiarki, kolejnym razem zauważyła, że ślubny ubiór księżnej Cambridge był znacznie lepszy. Według tabloidów żadna z tych uwag nie została przez żonę księcia Harry'ego niezauważona. Media już od dawna utrzymują, że Meghan jest bardzo pamiętliwa i wrażliwa na punkcie uwag pod swoim adresem. 

Od lipca ubiegłego roku Meghan i Harry zamieszkali w cichej okolicy Montecito w Santa Barbara. Po sąsiedzku mieszkają z nimi piosenkarka Katy Perry oraz jej mąż, aktor Orlando Bloom. Od samego początku znajomości panie nie przypadły sobie do gustu, ale z kolei ich mężowie wręcz przeciwnie, bardzo się polubili i utrzymują przyjazne relacje. 

Aktor słynący z ról w takich filmach jak "Władca Pierścieni" oraz "Piraci z Karaibów" jest powszechnie lubianą postacią. Sympatyczny, wesoły, a przebywanie w jego towarzystwie to zawsze dobra zabawa. Nic dziwnego, że książę Harry szybko polubił nowego sąsiada. Jednak Meghan nie aprobuje przyjaźni męża z Bloomem. 

Oliwy do ognia dolał fakt, że Orlando Bloom użyczył głosu postaci księcia Harry'ego w animowanym serialu. Książę Sussexu ponoć świetnie się bawi, oglądając kreskówkę i nie ma tego za złe sąsiadowi, jednak Meghan jest zdania, że jego nowy przyjaciel nie powinien w ten sposób żartować z jej męża. Czy to oznacza wojnę i księżna Meghan zdecyduje się pozbyć nowych sąsiadów ze swojego kręgu znajomych? 

Czytaj też: Ojciec księżnej Meghan znów na łamach prasy. Tak próbuje nawiązać kontakt z córką...

Meghan Markle, księżna Meghan
Fot. MICHELE SPATARI/AFP/East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.