Księżna Camilla
Fot. Tim Rooke/Shutterstock/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Księżna Camilla zmaga się z chorobą? Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia żony księcia Karola

Nie mogła liczyć na jego pomoc...

Olga Figaszewska 12 lipca 2021 13:05
Księżna Camilla
Fot. Tim Rooke/Shutterstock/East News

Ostatnie lata nie są łatwe dla członków brytyjskiej rodziny królewskiej. W dodatku każdy ich krok śledzą media na całym świecie. Jeden z brytyjskich tabloidów poinformował jakiś czas temu, że księżna Camilla znów musiała zmierzyć się z poważną chorobą i nie mogła liczyć na wsparcie ukochanego. 

Księżna Camilla: zmagania z chorobą. Co dolega żonie księcia Karola?

Nigdy oficjalnie ta wiadomość nie została przekazana przez rzecznika pałacu. Jak podkreśla jeden z zachodnich magazynów, księżna Camilla znów drżała o swoje życie. Rok 2019 miał rozpocząć się dla ukochanej księcia Karola dramatycznie. Podobno wtedy Camilla Parker Bowles dowiedziała się, że znów przyjdzie jej stoczyć walkę z rakiem wątroby. Postanowiła poddać się eksperymentalnemu leczeniu, które pomogło zatrzymać rozwój choroby.

W tym samym czasie otrzymała kolejny cios. Nie jest tajemnicą, że Camilla o dawna marzy o przejęciu tronu obok księcia Karola i dostąpieniu zaszczytów żony króla. Jednak te plany miała im pokrzyżować sama królowa Elżbieta II, która podobno poinformowała syna, że to nie on będzie jej następcą.

Wtedy zrozpaczona Camilla miała zagrozić mężowi rozwodem (za który miała otrzymać 450 milionów dolarów) oraz ujawnieniem wszystkich tajemnic małżeńskich, a także wszystkich „brudnych sekretów rodziny królewskiej”, jeśli ten nie będzie walczył o swoje prawa do tronu.

Zobacz też: „Była tak pijana, że nie mogła stać...”. Księżna Camilla jest uzależniona od alkoholu?!

Księżna Camilla
Fot. Photo by Geoff Pugh/WPA Pool/Shutterstock/Rex Features/East News

Skandaliczne zachowanie księcia Karola? 

Podobno Karol miał powiedzieć, że nie zamierza płacić za rozwód ani wykorzystywać swoich wpływów do ratowania małżonki i przyspieszeniu terminu operacji.

„Mówi, że to byłaby katastrofa, gdyby opinia publiczna dowiedziała się, że rodzina królewska wykorzystuje swoją pozycję, by przyspieszyć operację przeszczepu wątroby księżnej Camilli. Jednak mrożąca krew w żyłach prawda jest taka, że ​​rak Camilli jest odpowiedzią na modlitwy Karola”, podawał Globe.

Te informacje nie brzmią wiarygodnie. Po pierwsze, nie ma oficjalnych doniesień, że u Camilli Parker Bowles kiedykolwiek zdiagnozowano raka wątroby. Nie mówiąc już o tym, że podobno miała zachorować na nowotwór dwukrotnie. Już w 2017 roku media plotkowały, że domniemana choroba miała być konsekwencją choroby alkoholowej, z którą Camilla walczy od lat.

Globe donosił też w, że brytyjska rodzina królewska pragnie wysłać ją na odwyk bez rozgłosu i wywoływania zbędnej sensacji. A co dotyczy kwestii linii sukcesji… Nawet gdyby królowa Elżbieta II zechciała mianować księcia Williama swoim następcą, to nie może zmieniać tych regulacji. 

Zobacz: Wielka Brytania. Szokujące wyznanie księżnej Camilli o mężu. Książę Karol jest gejem?! 

Książę Karol, księżna Camilla, 2021 rok
Fot. Rex Features/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.