Weronika Rosati, Teresa Rosati, Viva! 2009
Fot. Zuza Krajewska, Bartek Wieczorek
O TYM SIĘ MÓWI

Cierpliwa i kochająca czy stanowcza i wymagająca? Jaką mamą będzie Weronika Rosati, zdradza jej matka

Olga Figaszewska 6 sierpnia 2017 08:00
Weronika Rosati, Teresa Rosati, Viva! 2009
Fot. Zuza Krajewska, Bartek Wieczorek

Pod koniec lipca informacja o ciąży Weroniki Rosati zelektryzowała media. Jaką matką będzie aktorka?


 Zobacz też: Weronika Rosati jest w ciąży! TYLKO U NAS Komentarz menadżerki aktorki

Ciążą Weroniki Rosati


Weronika Rosati już dawno chciała zostać mamą. Dwa lata temu w magazynie „Show” mówiła:

„Wiem, że bardzo chcę zostać mamą, ale rodzinę muszę stworzyć z odpowiednią osobą, taką, z którą chcę być do końca życia. Bardzo wierzę w miłość i w to, że jeśli ona będzie, wszystko inne też się pojawi”.

Tym jedynym okazał się znany ortopeda Robert Śmigielski. Jest starszy do Weroniki o 18 lat i ma już czwórkę dzieci z poprzedniego związku. Są parą od ponad roku. I choć aktorka nie lubi dzielić się z mediami swoim życiem prywatnym, jej menadżerka potwierdziła, że zostanie mamą. Rosati jest w piątym miesiącu ciąży, czuje się bardzo dobrze i z radością przygotowuje się do nowej, upragnionej roli. Weronika na razie nie rezygnuje ani z pracy (niedługo zobaczymy ją w nowym serialu TVN „Diagnoza”) ani ze… swojego planu treningowego! Podobno inspiracją jest dla niej Anna Lewandowska, która doskonale wie, jak dbać o formę w czasie ciąży.

Polecamy też: Kim jest partner Weroniki Rosati? To z Robertem Śmigielskim aktorka będzie miała dziecko. Co o nim wiemy?

Jaką matką będzie Weronika Rosati?

Nie ma silniejszej więzi niż ta miedzy matką a dzieckiem. Weronika Rosati wie o tym najlepiej, bo sama ma bardzo bliski związek ze swoją mamą, projektantką Teresą Rosati. I to właśnie mama aktorki w książce „Gdybym była tobą. Gdybyś była mną”, zdradziła, jaką według niej matką będzie Weronika:

Obserwuję Weronikę, jaki ma kontakt z dziećmi, ile wykazuje cierpliwości. Uwielbia małe dzieci, czego o mnie nie można powiedzieć. Nie wykluczam, że będzie wymagająca. Jej stanowczość i konsekwencja w działaniu dadzą się we znaki”.

Zdaniem przyszłej babci wychowanie dziecka przyjdzie Weronice z niezwykłą łatwością, a pomogą jej w tym zasady, które przyświecają jej w codziennym życiu:


„Weronika kieruje się w życiu zasadami zaczerpniętymi z Biblii. Wiara, nadzieja, miłość to zasady, którymi kieruje się w życiu(...) Co do miłości, to jest wielką romantyczką i marzycielką. Szuka w życiu miłości idealnej. Staram się w niej tego nie burzyć, jak życie pokazuje to rzadkość, a jeśli już się zdarzy to nie trwa całe życie. Ważna jest tego świadomość i należy cieszyć się każdą chwilą. W miłości Weronika jest niezwykle wierna. A wobec mężczyzn szalenie wymagająca”.

Uważacie, że Weronika Rosati będzie dobrą mamą?

Zobacz też: Weronika Rosati w ciąży nie próżnuje: zdradziła, że nie rezygnuje z ćwiczeń i już wybrała imię dla dziecka!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.