Taniec z gwiazdami
Fot. Materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Ulubienica fanów programu odchodzi z Tańca z gwiazdami!

Dlaczego podjęła taką decyzję?

Olga Figaszewska 18 lipca 2019 17:25
Taniec z gwiazdami
Fot. Materiały prasowe

Przed nami 10. edycja Tańca z Gwiazdami. Powoli poznajemy uczestników tanecznego show.  Z pewnością to będzie jeden z najbardziej ekscytujących sezonów. Niestety z programu odchodzi Walerija Żurawlewa. Tancerka postanowiła podzielić się z fanami tą informacją za pośrednictwem Instagrama.

Walerija Żurawlewa odchodzi z Tańca z Gwiazdami

W Tańcu z Gwiazdami występowała przez osiem sezonów. Ale teraz w jej życiu przyszła pora na zmiany. Walerija Żurawlewa zakończyła swoją przygodę z programem. To był dla niej niesamowity czas. Za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowiła pożegnać się z fanami Tańca z gwiazdami.

„8 cudownych wspomnień. (czułam się już jak „emeryt” w programie, chociaż do Maseraka @rmaserak jeszcze mi daleko😂) Dziękuje Wszystkim którzy byli i tworzyli moje niezapomniane chwile w tym programie. Nadszedł czas na nowe wyzwania w moim życiu i duże zmiany. Nie żegnam się z Wami, ale dziękuje że byliście ze mną przez ten cały czas❤️💃🏻❤️ Wasza Walerija💃🏻”, napisała tancerka.

Ta informacja zasmuciła wielbicieli artystki, którzy nie mogą pogodzić się z jej odejściem. Zgodnie podkreślali, że za każdym razem zachwycała ich swoim tańcem i ujmowała uśmiechem.

W ostatniej edycji Walerija partnerowała Czadomanowi. Ale na jej drodze nie zabrakło innych cudownych postaci. Wcześniej miała okazję trenować z Rafałem Jonkiszem, Mariuszem Kałamagą, Krzysztofem Gojdziem, Arturem Dziurmanem, Patrykiem Pniewskim, Grzegorzem łapanowskim czy Kamilem Mokrzyckim. 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.