Taniec z gwiazdami
Fot. Materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Ulubienica fanów programu odchodzi z Tańca z gwiazdami!

Dlaczego podjęła taką decyzję?

Olga Figaszewska 18 lipca 2019 17:25
Taniec z gwiazdami
Fot. Materiały prasowe

Przed nami 10. edycja Tańca z Gwiazdami. Powoli poznajemy uczestników tanecznego show.  Z pewnością to będzie jeden z najbardziej ekscytujących sezonów. Niestety z programu odchodzi Walerija Żurawlewa. Tancerka postanowiła podzielić się z fanami tą informacją za pośrednictwem Instagrama.

Walerija Żurawlewa odchodzi z Tańca z Gwiazdami

W Tańcu z Gwiazdami występowała przez osiem sezonów. Ale teraz w jej życiu przyszła pora na zmiany. Walerija Żurawlewa zakończyła swoją przygodę z programem. To był dla niej niesamowity czas. Za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowiła pożegnać się z fanami Tańca z gwiazdami.

„8 cudownych wspomnień. (czułam się już jak „emeryt” w programie, chociaż do Maseraka @rmaserak jeszcze mi daleko😂) Dziękuje Wszystkim którzy byli i tworzyli moje niezapomniane chwile w tym programie. Nadszedł czas na nowe wyzwania w moim życiu i duże zmiany. Nie żegnam się z Wami, ale dziękuje że byliście ze mną przez ten cały czas❤️💃🏻❤️ Wasza Walerija💃🏻”, napisała tancerka.

Ta informacja zasmuciła wielbicieli artystki, którzy nie mogą pogodzić się z jej odejściem. Zgodnie podkreślali, że za każdym razem zachwycała ich swoim tańcem i ujmowała uśmiechem.

W ostatniej edycji Walerija partnerowała Czadomanowi. Ale na jej drodze nie zabrakło innych cudownych postaci. Wcześniej miała okazję trenować z Rafałem Jonkiszem, Mariuszem Kałamagą, Krzysztofem Gojdziem, Arturem Dziurmanem, Patrykiem Pniewskim, Grzegorzem łapanowskim czy Kamilem Mokrzyckim. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?