Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba
O TYM SIĘ MÓWI

W którym miesiącu ciąży jest Anna Lewandowska?

Trenerka podzieliła się z fanami szczęśliwą informacją

Sabina Zięba 4 grudnia 2019 10:52
Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Kilka tygodni temu Anna i Robert Lewandowscy poinformowali, że wkrótce ich rodzina się powiększy. Choć tego nie planowali, oczekiwanie kolejnego dziecka bardzo ich raduje. Trenerka zdradziła: „Druga ciąża była dla nas radosną niespodzianką. Chcieliśmy jej bardzo, ale odrobinę później. Gdy mówiłam o tym Robertowi, byłam zszokowana, bo przede mną były wrześniowe aktywności. To na pewno nie był Plan by Ann”. Teraz ujawnili, w którym miesiącu nowego roku Klara doczeka się rodzeństwa!

Kiedy Anna Lewandowska urodzi drugie dziecko?

Wiadomo, że para sportowców tym razem marzy o synku. Mimo tego że chronią prywatność, a trenerka w wywiadzie dla WP Sportowych Faktów powiedziała: „Nie będę oczywiście pokazywać szczegółów, bo to też okres, w którym kobieta powinna się wyciszać”, stopniowo dzielą się szczęśliwymi wiadomościami ze swoimi fanami.

Kilka dni temu wspólnie pojawili się na gali Złotej Piłki w Paryżu. Anna Lewandowska zachwyciła w czarnej długiej sukni z dużym dekoltem w kształcie litery V, która podkreśliła jej mocno zaokrąglony brzuszek. Fani, widząc jej ciążowe kształty, momentalnie zaczęli się zastanawiać, w którym miesiącu może aktualnie być małżonka piłkarza. Nie musieli długo czekać na tę informację!

Szykując się na imprezę, Anna zdradziła na swoim InstaStory, że połowa ciąży już za nią, czym potwierdziła doniesienia o 5. miesiącu. Można wywnioskować, że nowego członka rodziny powitają na świecie... już na początku kwietnia! Myślicie, że będzie to przyszły zastępca Roberta Lewandowskiego?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

There’s no place like home! Our life is usually intense but what has happened lately is on another level. Yesterday's gala in Paris, today we are in Munich, and just a few days ago we were in Poland.... Work, work and again work... Now its time to slow down a bit,and wait for ... Christmas!🌲 _______________________________ PRZECZYTAJ DO KOŃCA 🙏 Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej! Nasze życie zazwyczaj jest intensywne ale to, co się działo ostatnio to totalny kosmos. Wczoraj gala w Paryżu, dziś już Monachium, a jeszcze kilka dni temu byliśmy w Polsce. W sumie tak wyglądał nasz ostatni rok.. Praca, praca i jeszcze raz... Ale cieszę się, że dzięki niej oboje możemy się spełniać. Powoli zwalniamy tempo w oczekiwaniu na... Święta!🌲🎀 To dla nas ważny i wyjątkowy czas. Jedna z okazji do dzielenia się dobrem, niesienia namiastki szczęścia innym, bardziej potrzebującym. Marzy mi się, aby pomaganie weszło nam wszystkim w krew. Często nie wymaga żadnego wysiłku. Zazwyczaj, aby wywołać uśmiech na czyjejś twarzy wystarczy dobre słowo lub miły gest. Życzę nam takich doświadczeń i to nie tylko „od święta”. Obok cierpienia nie da się przejść obojętnie, zwłaszcza dzieci.... PATRYCZEK (o którym będę teraz częściej wspominać), choruje na rdzeniowy zanik mięśni (SMA1)... Ta choroba odbiera Patrysiowi siły, zabiera zdolność ruchu, jedzenia i oddychania...potrzeba dużej sumy na leczenie. Więcej informacji przeczytasz na ➡️https://www.siepomaga.pl/patrys ➡️ @wyzwanie_patrysia Przyłączmy się wszyscy do akcji. Razem możemy wszystko❤🙌 Wkrótce startuję z akcją charytatywną, do której już dziś Was zapraszam. Zaangażujemy się razem. Pomagajmy, bo dzięki temu ktoś może się uśmiechnąć. #RAL #annalewandowska #robertlewandowski #wartopomagac

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.