Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Anna i Robert Lewandowscy razem
Fot. Instagram @_rl9
O NICH SIĘ MÓWI

„Jesteśmy przeszczęśliwi, że nasza rodzinka się powiększy!”

Anna Lewandowska opublikowała pierwsze zdjęcie we czwórkę

Redakcja VIVA! 7 listopada 2019 19:13
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Anna i Robert Lewandowscy razem
Fot. Instagram @_rl9

Anna i Robert Lewandowscy po raz drugi zostaną rodzicami! Tym samym potwierdziły się wcześniejsze spekulacje prasy i fanów. Piłkarz pokazał charakterystyczną cieszynkę podczas meczu, po czym para oficjalnie poinformowała o swoim szczęściu na profilach społecznościowych.

Anna i Robert Lewandowscy: zdjęcia na Instagramie

Anna Lewandowska już wkrótce po raz drugi zostanie mamą. Jedna z najpopularniejszych trenerek Polski nie poinformowała o tym wydarzeniu od razu – jak donoszą niemieckie media, jest już w czwartym miesiącu ciąży.

Jak tylko radosna nowina obiegła media, na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie męża, wykonującego cieszynkę, czyli popularny w środowisku piłkarzy gest, którym potwierdzają, że wkrótce zostaną ojcami.

,,#LewandowscyTeam #robertlewandowski #annalewandowska #baby", napisała Anna Lewandowska na swoim profilu, ograniczając się do hasztagów. Podobne zdjęcie pojawiło się na Instagramie Roberta Lewandowskiego.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Baby is coming👶🤰❤️😁 @annalewandowskahpba ❤️❤️

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Anna Lewandowska o drugiej ciąży

Kiedy pierwsze emocje opadły, para opublikowała kolejne zdjęcia. Robert Lewandowski zamieścił czułą fotografię z żoną, a podpis pod tym ujęciem wzruszył fanów pary. „First photo of the 3 of us [pierwsze zdjęcie naszej trójki – przyp. red.] P. S. Klara is already asleep [Klara już śpi – przyp. red.]”, napisał piłkarz, wywołując prawdziwą euforię w komentarzach.

Anna Lewandowska postanowiła podziękować wszystkim za życzenia i miłe słowa, których nie brakuje na jej profilu na Instagramie. Opublikowała urocze zdjęcie – pozuje na nim wraz z mężem i córeczką. „Kochani, dziękujemy za tysiące dobrych słów, gratulacji, wiadomości, komentarzy... To naprawdę bardzo, bardzo miłe. Każdemu z Was życzymy wszystkiego pięknego i dobrego”, napisała.

„Jesteśmy przeszczęśliwi, że nasza rodzinka się powiększy. Mamy się bardzo dobrze. Buziaki dla wszystkich, a w szczególności przesyłam buziaki dla innych przyszłych mam”, dodała trenerka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dear all, thank you for thousands of warm words, congratulations, messages, comments, ... It's really, really nice. We wish everything beautiful and good to each of you.❤️ ___________________________ Kochani, dziękujemy za tysiące dobrych słów, gratulacji, wiadomości, komentarzy,.. To naprawdę bardzo, bardzo miłe. Każdemu z Was życzymy wszystkiego pięknego i dobrego❤ Jesteśmy przeszczęśliwi, że nasza rodzinka się powiększy. Mamy się bardzo dobrze❤ Buziaki dla wszystkich a w szczególności przesyłam buziaki dla innych przyszłych mam❤ #annalewandowska #robertlewandowski #LewandowscyTeam #family #happy #pregnant

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska wywiad VIVA!

Anna Lewandowska zdradziła, że marzy jej się powiększenie rodziny w niedawnej rozmowie z Katarzyną Sielicką. „Zawsze to mówiliśmy. Ciężko takie rzeczy zaplanować, kiedy żyjemy na walizkach (śmiech). Pamiętam, że moja ciąża była magiczna”, wyznała wtedy w wywiadzie VIVY!.

Dlaczego w taki sposób określiła czas, kiedy czekała na pojawienie się małej Klary? „Bo powiedziałam sobie, że nic mnie nie wyprowadzi z równowagi. Byłam ostoją spokoju i delektowałam się tym czasem. Nie miałam mdłości, dobrze wyglądałam. Wiem, że przy drugim dziecku brzuch może być większy, kilogramów może być więcej, odpoczynku mniej. Jestem na to przygotowana”, ujawniła.

„Klara bardzo lubi dzieci i to jest fajny widok, kiedy podchodzi do maluszków i mówi: O! dzidzia”, dodała Anna Lewandowska, przez co nie mamy wątpliwości, że córka pary będzie wspaniałą starszą siostrą.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…