księżna Camilla, księżna Kamila, księżna Kornwalii
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Smutne urodziny księżnej Camilli. Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki!

Wszystko przez... księżną Dianę

Gabriela Czernecka 23 lipca 2018 18:45
księżna Camilla, księżna Kamila, księżna Kornwalii
Fot. Getty Images

Urodziny księżnej Camilli, które ta świętowała zaledwie kilka dni temu nie należały do udanych. Wszystko za sprawą internautów, którzy nie pozostawili na niej suchej nitki. Nie od dziś wiadomo, że żona księcia Karola nie należy do najbardziej lubianych członków royal family, ale od kilku lat Brytyjczycy przychylniej na nią patrzą. Niestety w dniu jej 71. urodzin księżna Camilla nie miała zbyt wielu powodów do radości...

Smutne 71. urodziny księżnej Camilli

Księżna Camilla urodziny świętowała w towarzystwie ukochanego męża, księcia Karola. Para podzieliła się nawet zdjęciami ze wspólnego wypoczynku na Instagramie i Twitterze. Niestety okazuje się, że część Brytyjczyków wciąż nie wybaczyła księżnej Camilli, że zajęła miejsce Diany. To ją wielu obwinia o to, że rozbiła małżeństwo Karola. 

Nic dziwnego, że nie należy do ulubionych członków rodziny królewskiej. W swoje 71. urodziny księżna Camilla niestety nie miała zbyt wielu powodów do radości. Lojalni wielbiciele pierwszej żony księcia Karola postanowili przypomnieć Camilli Parker Bowles gdzie jest jej miejsce. W social mediach pojawiły się oficjalne zdjęcia z urodzin Camilli. Tego dnia towarzyszył jej oczywiście książę Karol.

Niestety na oficjalnym profilu na Twitterze rodziny królewskiej, gdzie ukazały się zdjęcia, pojawiła się również masa negatywnych komentarzy skierowanych ku księżnej. „Camilla nie zasłużyła na żadne przywileje, ani od rodziny królewskiej ani od ludzi. Diana zostanie naszą księżniczką do końca”, „Najlepsze odchodzą, a żmije dalej w siedlisku”, „Nic nie tłumaczy tego, co zrobiła. Nigdy jej nie wybaczymy” - grzmią internauci. 

Rodzina królewska nie odpowiedziała na zarzuty internautów. Przypomnijmy, że po śmierci księżnej Diany, książę Karol i księżna Camilla ku złości poddanych otwarcie się spotykali. Wcześniej para miała romans, jeszcze gdy Karol tkwił w małżeństwie z Dianą.

Po śmierci królowej ludzkich serc Karol i Camilla po latach ukrywania związku wzięli ślub w 2005 roku, podczas cichej ceremonii w zamku na Windsorze. I choć wielu wraz z upływem czasu wybaczyło Camilli, że rozbiła związek Diany i Karola, to wygląda na to, że wciąż są tacy, którzy księżnej nie lubią... Myślicie, że Brytyjczycy w końcu jej wybaczą? 

księżna Camilla, księżna Kamila, księżna Kornwalii, książę Karol
Fot. Getty Images

Księżna Camilla kopiuje księżną Dianę i chce objąć tron brytyjski
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.