Dziś ma 15 lat. Tak zmieniła się od wygranej w 2019 roku

Rafał Kowalski 12 grudnia 2022 12:20

Za nami dwudziesta jubileuszowa edycja Eurowizji Junior. Tym razem konkurs został zorganizowany w Armenii. Poza wielkimi emocjami związanymi z wyłonieniem kolejnego laureata – wygrała Francja! – miliony widzów czekało na występ specjalny. Specjalny, bo z udziałem wielu poprzednich zwycięzców Eurowizji dla dzieci. Roksana Węgiel nie mogła pojawić się na miejscu, ale oczy wszystkich,  jeśli chodzi o polskiego artystę, były zwrócone na Wiktorię Gabor.

Viki Gabor – występ na JESC 2022. Przesłanie stroju

W stolicy Armenii nie brakowało wczoraj powodów do muzycznego świętowania. Poza wybraniem nowego zwycięzcy Eurowizji Junior, polscy fani konkursu wyczekali na zobaczenie Viki Gabor. Młoda gwiazda nie zawiodła i w świetnym stylu wykonała Superhero, czyli piosenkę, z którą wygrała konkurs trzy lata temu.

Tygodnie przygotowań wykorzystano też na projekt pięknego stroju, który zdecydowanie miał nawiązywać  do tego, w którym Polka wystąpiła w 2019 roku. Nie zabrakło elementów seledynowych, ale też świecących na srebrno odblasków. Tancerze z kolei mieli kolorowe garnitury – dokładnie takie, w jakich pojawili się na scenie trzy lata temu.

CZYTAJ TEŻ: To ona stoi za sukcesami Viki Gabor i Roksany Węgiel na dziecięcej Eurowizji! Kim jest Lanberry?

Wiele osób zwróciło też uwagę na metamorfozę 15-latki…

Metamorfoza Viki Gabor – zdjęcia

Odważna stylizacja, mocny makijaż, burza loków – tak Wiktoria Gabor prezentowała się podczas niedzielnego konkursu. Piosenkarka głośno mówi o tym, że czuje się ze sobą świetnie i chciałaby mieć prawo do wyglądania tak, jak uważa. Gwiazda zauważa też, że wiele piętnastolatek ubiera się dziś w nowoczesnym stylu, a scena wymaga dodatkowych wizualnych atutów.

W komentarzach – także tych zagranicznych – wiele osób zwracało uwagę głównie na wspaniały głos Polki. W serwisie YouTube czytamy, że jest królową Eurowizji Junior. Grono osób skupiło się też na wyglądzie nastolatki – jedni ją komplementowali, inni dodali, że prezentuje się zbyt dojrzale.

Jak według Was Viki reprezentowała nas w Armenii? Zobaczcie, jak wyglądała w 2022 i w 2019 roku.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Znamy wyniki Eurowizji Junior 2022! Jak wypadła Laura Bączkiewicz z Polski? Kto wygrał konkurs? 

1/5
Viki Gabor Eurowizja Junior 2022
Copyright @Instagram Viki Gabor
1/5

2022 - Viki z reprezentantem Włoch

2/5
Viki Gabor Eurowizja Junior 2022
Copyright @Instagram Viki Gabor
2/5

Piosenkarka wstawiła na swój Instagram kilka selfie z Armenii

3/5
Viki Gabor Eurowizja Junior 2022 występ
Copyright @Youtube JESC
3/5

Na taki strój i makijaż zdecydowała się wczoraj 15-latka. Duża odwaga!

4/5
Viki Gabor Eurowizja Junior 2019
Copyright @Lukasz Kalinowski/East News
4/5

Tak Polka prezentowała się 3 lata temu, gdy wygrała dziecięcą Eurowizję

5/5
Viki Gabor Eurowizja Junior 2019
Copyright @Lukasz Kalinowski/East News
5/5

Viki Gabor - tu w 2019. Mocno się zmieniła?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.