Dziś ma 15 lat. Tak zmieniła się od wygranej w 2019 roku

Rafał Kowalski 12 grudnia 2022 12:20

Za nami dwudziesta jubileuszowa edycja Eurowizji Junior. Tym razem konkurs został zorganizowany w Armenii. Poza wielkimi emocjami związanymi z wyłonieniem kolejnego laureata – wygrała Francja! – miliony widzów czekało na występ specjalny. Specjalny, bo z udziałem wielu poprzednich zwycięzców Eurowizji dla dzieci. Roksana Węgiel nie mogła pojawić się na miejscu, ale oczy wszystkich,  jeśli chodzi o polskiego artystę, były zwrócone na Wiktorię Gabor.

Viki Gabor – występ na JESC 2022. Przesłanie stroju

W stolicy Armenii nie brakowało wczoraj powodów do muzycznego świętowania. Poza wybraniem nowego zwycięzcy Eurowizji Junior, polscy fani konkursu wyczekali na zobaczenie Viki Gabor. Młoda gwiazda nie zawiodła i w świetnym stylu wykonała Superhero, czyli piosenkę, z którą wygrała konkurs trzy lata temu.

Tygodnie przygotowań wykorzystano też na projekt pięknego stroju, który zdecydowanie miał nawiązywać  do tego, w którym Polka wystąpiła w 2019 roku. Nie zabrakło elementów seledynowych, ale też świecących na srebrno odblasków. Tancerze z kolei mieli kolorowe garnitury – dokładnie takie, w jakich pojawili się na scenie trzy lata temu.

CZYTAJ TEŻ: To ona stoi za sukcesami Viki Gabor i Roksany Węgiel na dziecięcej Eurowizji! Kim jest Lanberry?

Wiele osób zwróciło też uwagę na metamorfozę 15-latki…

Metamorfoza Viki Gabor – zdjęcia

Odważna stylizacja, mocny makijaż, burza loków – tak Wiktoria Gabor prezentowała się podczas niedzielnego konkursu. Piosenkarka głośno mówi o tym, że czuje się ze sobą świetnie i chciałaby mieć prawo do wyglądania tak, jak uważa. Gwiazda zauważa też, że wiele piętnastolatek ubiera się dziś w nowoczesnym stylu, a scena wymaga dodatkowych wizualnych atutów.

W komentarzach – także tych zagranicznych – wiele osób zwracało uwagę głównie na wspaniały głos Polki. W serwisie YouTube czytamy, że jest królową Eurowizji Junior. Grono osób skupiło się też na wyglądzie nastolatki – jedni ją komplementowali, inni dodali, że prezentuje się zbyt dojrzale.

Jak według Was Viki reprezentowała nas w Armenii? Zobaczcie, jak wyglądała w 2022 i w 2019 roku.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Znamy wyniki Eurowizji Junior 2022! Jak wypadła Laura Bączkiewicz z Polski? Kto wygrał konkurs? 

1/5
Viki Gabor Eurowizja Junior 2022
Copyright @Instagram Viki Gabor
1/5

2022 - Viki z reprezentantem Włoch

2/5
Viki Gabor Eurowizja Junior 2022
Copyright @Instagram Viki Gabor
2/5

Piosenkarka wstawiła na swój Instagram kilka selfie z Armenii

3/5
Viki Gabor Eurowizja Junior 2022 występ
Copyright @Youtube JESC
3/5

Na taki strój i makijaż zdecydowała się wczoraj 15-latka. Duża odwaga!

4/5
Viki Gabor Eurowizja Junior 2019
Copyright @Lukasz Kalinowski/East News
4/5

Tak Polka prezentowała się 3 lata temu, gdy wygrała dziecięcą Eurowizję

5/5
Viki Gabor Eurowizja Junior 2019
Copyright @Lukasz Kalinowski/East News
5/5

Viki Gabor - tu w 2019. Mocno się zmieniła?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.