Omenaa Mensah, Vanessa Mensah, VIVA! lipiec 2016, 13/2016
Fot. Krzysztof Opaliński
DZIECI GWIAZD

Tak dziś wygląda córka Omeny Mensah. Vanessa ma już 20 lat! Czy idzie w ślady mamy?

Pogodynka obchodzi dziś urodziny

Konrad Szczęsny 5 marca 2022 17:55
Omenaa Mensah, Vanessa Mensah, VIVA! lipiec 2016, 13/2016
Fot. Krzysztof Opaliński

Córka Omeny Mensah wyrosła na piękną, dojrzałą kobietę. Vanessa ma już 20 lat i w niczym nie przypomina małej, słodkiej dziewczynki! Co więcej mocno eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. W swoich decyzjach wizerunkowych jest bardzo odważna. Zobacz, jak obecnie wygląda Vanessa Mensah. Czym się zajmuje?

Omenaa Mensah: życie prywatne, mąż, dzieci

Obecnie Omenaa Mensah tworzy bardzo udany związek z Rafałem Brzoską. W 2017 roku para powitała na świecie synka Vincenta. Co ciekawe, pogodynka ukrywała ciążę do ostatniej chwili. Poród był dla wszystkich nie lada zaskoczeniem. Para ślub wzięła dwa lata później – również z dala od błysku fleszy i medialnego zgiełku. Zanim jednak Omenaa związała się z biznesmenem, była już mamą córki Vanessy, urodzonej w 2002 roku. 

W 2016 roku, kiedy dziewczyna miała skończone 14 lat, wraz z mamą wzięły udział w sesji zdjęciowej dla magazynu VIVA!. Przy okazji opowiedziały dziennikarce Krystynie Pytlakowskiej o wyjątkowo silnej więzi, jaka je łączy. Podkreślały, że choć różnią się od siebie i czasem się kłócą, godzą się szybko i wzajemnie wspierają w każdej, nawet najgorszej sytuacji

Czytaj też: Omenaa Mensah wybudowała szkołę w Ghanie! Nam zdradza, jak tego dokonała

Omenaa i Vanessa Mensah w sesji dla VIVY!, lipiec 2016:

Omenaa Mensah z córką Vanessą
Fot. Krzysztof Opaliński

Omenaa Mensah w sesji dla magazynu VIVA!, kwiecień 2015

Omenaa Mensah, VIVA! kwiecień 2015
Fot. Tomasz Tomkowiak

Omenaa Mensah pokazała zdjęcie córki Vanessy 

Vanessa dwa lata temu wkroczyła w pełnoletniość i z tej okazji jej dumna mama opublikowała na swoim profilu na Instagramie serię fotografii. Widzimy na nich, jak córka pogodynki zmieniła się z biegiem lat. Fani i internauci mogą podziwiać metamorfozę 20-latki i są zgodni co do jednego: wyrosła na prawdziwą piękność! „Dzień urodzin dziecka dla matki to najbardziej wyjątkowy moment w jej życiu! Tak było u mnie ... gdy Vanessa pojawiła się na świecie, był to dla mnie cud... coś niesamowitego, coś co sprawiło, ze życie już nigdy nie było takie jak wcześniej ... jej narodziny wprowadziły nowy ład i porządek a także wyznaczyły ważne cele, które jako matka chciałam zrealizować dla swojego dziecka”, rozpoczęła Omenaa Mensah.

I dodała, że wkroczenie Vanessy w pełnoletniość to dla niej wyjątkowo wzruszająca i piękna chwila. Podkreśliła także, że jest niezwykle dumna z córki. Dziś gdy moja córka kończy 18 lat wiem, że sobie poradzi, wiem, że jest mądra, wiem, że trudności i problemy życiowe będą po to, żeby mogła je samodzielnie rozwiązywać, a ja zawsze będę obok, gdyby potrzebowała pomocy. 100 lat kochanie i spełnienia pięknych marzeń. Mama”, zakończyła wzruszona pogodynka.

Zobacz także: Omenaa Mensah i Rafał Brzoska świętują drugą rocznicę ślubu. To była niezwykła uroczystość

A tak Vanessa Mensah wygląda obecnie (aby zobaczyć jej aktualne zdjęcie, trzeba przesunąć strzałką w prawo):

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień urodzin dziecka dla matki to najbardziej wyjątkowy moment w jej życiu! Tak było u mnie ... gdy Vanessa pojawiła się na świecie był to dla mnie cud... coś niesamowitego coś co sprawiło, ze życie już nigdy nie było takie jak wcześniej ... jej narodziny wprowadziły nowy ład i porządek a także wyznaczyły wazne cele, które jako matka chciałam zrealizować dla swojego dziecka ❤️dziś gdy moja córka kończy 18 lat wiem, ze sobie poradzi, wiem ze jest mądra wiem ze trudności i problemy życiowe będą po to żeby mogła je samodzielnie rozwiązywać a ja zawsze będę obok gdyby potrzebowała pomocy🥰 100 lat kochanie i spełnienia pięknych marzeń. Mama❤️

Post udostępniony przez Omenaa Mensah (@omenaamensah)

Vanessa Mensah przeszła spektakularną metamorfozę

W maju Vanessa skończyła 20 lat. Dziewczyna jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, dzięki temu możemy zobaczyć , jak obecnie wygląda córka Omeny Mensah. Od ponad roku Vanessa dość mocno eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. Po długich kręconych włosach nie ma już ani śladu. Dziewczyna zdecydowała się na ostre cięcie, po czym przefarbowała włosy na blond, następnie na różowo, by na końcu wrócić do swojego naturalnego odcienia włosów. Ostatnio jednak pokazała się w dredach. 

Wiele osób zastanawia się, czy 20-latka pójdzie w zawodowe ślady mamy. Na razie Vanessa pasjonuje się fotografią. Na tyle mocno, że na Instagramie stworzyła osobne konto, gdzie publikuje efekty swoich artystycznych starań. 

Po zdjęciach, które Vanessa zamieszcza w internecie, widać też, że uwielbia spędzać czas aktywnie. Ogromną radość sprawiają jej sporty wodne. Ponadto jej pasją są podróże. Zobacz, jak obecnie wygląda córka Omeny Mensah.  

Zobacz także: Omenaa Mensah: „W tej szerokości geograficznej, czyli w Polsce, jestem inna”

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…