Omenaa Mensah, Vanessa Mensah, VIVA! lipiec 2016, 13/2016
Fot. Krzysztof Opaliński
DZIECI GWIAZD

Tak wygląda teraz Vanessa, córka Omeny Mensah. Ma już 18 lat!

Po tej słodkiej dziewczynce nie ma już śladu!

Konrad Szczęsny 6 maja 2020 14:47
Omenaa Mensah, Vanessa Mensah, VIVA! lipiec 2016, 13/2016
Fot. Krzysztof Opaliński

Omenaa Mensah pokazała, jak wygląda jej córka obecnie! Vanessa skończyła 18 lat i z tej okazji jej mama zamieściła na swoim profilu na Instagramie serię zdjęć: zarówno tych archiwalnych, jak i współczesnych. Obie panie pozują razem i internauci są zgodni: pogodynka ma powody do dumy. Jej latorośl jest prawdziwą pięknością!

Omenaa Mensah pokazała zdjęcia córki Vanessy

W 2016 roku obie pozowały w sesji dla VIVY! i opowiedziały Krystynie Pytlakowskiej o wyjątkowo silnej więzi, jaka je łączy. Podkreślały, że choć różnią się od siebie i czasem się kłócą, godzą się szybko i wzajemnie wspierają w każdej, nawet najgorszej sytuacji.

Vanessa wkroczyła właśnie w pełnoletniość i z tej okazji jej dumna mama opublikowała na swoim profilu na Instagramie serię fotografii. Widzimy na nich, jak córka pogodynki zmieniła się z biegiem lat. Fani i internauci mogą podziwiać metamorfozę 18-latki i są zgodni co do jednego: wyrosła na prawdziwą piękność!

„Dzień urodzin dziecka dla matki to najbardziej wyjątkowy moment w jej życiu! Tak było u mnie ... gdy Vanessa pojawiła się na świecie, był to dla mnie cud... coś niesamowitego, coś co sprawiło, ze życie już nigdy nie było takie jak wcześniej ... jej narodziny wprowadziły nowy ład i porządek a także wyznaczyły ważne cele, które jako matka chciałam zrealizować dla swojego dziecka”, rozpoczęła Omenaa Mensah.

I dodała, że wkroczenie Vanessy w pełnoletniość to dla niej wyjątkowo wzruszająca i piękna chwila. Podkreśliła także, że jest niezwykle dumna z córki.

„Dziś gdy moja córka kończy 18 lat wiem, że sobie poradzi, wiem, że jest mądra, wiem, że trudności i problemy życiowe będą po to, żeby mogła je samodzielnie rozwiązywać, a ja zawsze będę obok, gdyby potrzebowała pomocy. 100 lat kochanie i spełnienia pięknych marzeń. Mama”, zakończyła wzruszona pogodynka.

My również dołączamy się do tych życzeń!

Omenaa Mensah: życie prywatne, mąż, dzieci

Obecnie Omenaa Mensah tworzy związek z Rafałem Brzoską. Para doczekała się synka Vincenta, który przyszedł na świat w 2017 roku. Pogodynka ukrywała zresztą ciążę do ostatniej chwili. Poród był dla wszystkich nie lada zaskoczeniem. Para ślub wzięła dwa lata później – również z dala od błysku fleszy i medialnego zgiełku...

Z poprzedniego związku pogodynka ma córkę Vanessę, która w tym roku skończyła 18 lat.  

Omenaa i Vanessa Mensah w sesji dla VIVY!, lipiec 2016:

Omenaa Mensah z córką Vanessą
Fot. Krzysztof Opaliński

A tak Vanessa Mensah wygląda obecnie (aby zobaczyć jej aktualne zdjęcie, trzeba przesunąć strzałką w prawo):

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień urodzin dziecka dla matki to najbardziej wyjątkowy moment w jej życiu! Tak było u mnie ... gdy Vanessa pojawiła się na świecie był to dla mnie cud... coś niesamowitego coś co sprawiło, ze życie już nigdy nie było takie jak wcześniej ... jej narodziny wprowadziły nowy ład i porządek a także wyznaczyły wazne cele, które jako matka chciałam zrealizować dla swojego dziecka ❤️dziś gdy moja córka kończy 18 lat wiem, ze sobie poradzi, wiem ze jest mądra wiem ze trudności i problemy życiowe będą po to żeby mogła je samodzielnie rozwiązywać a ja zawsze będę obok gdyby potrzebowała pomocy🥰 100 lat kochanie i spełnienia pięknych marzeń. Mama❤️

Post udostępniony przez Omenaa Mensah (@omenaamensah)

A to zdjęcia z Instagrama Vanessy Mensah. Podobna do sławnej mamy?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jest Dory, gdzie jest Nemo ?

Post udostępniony przez Vania (@vaniszm)

Tak Vanessa Mensah wyglądała w styczniu 2020 roku:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Heazy love lights

Post udostępniony przez Vania (@vaniszm)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.