Urszula Chincz
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
O TYM JEST GŁOŚNO

Ula Chincz urodziła! Podzieliła się szczęśliwą nowiną i wyjawiła imię dziecka

"Przybył, zobaczył i pokonał mój porządek w domu"

Redakcja VIVA! 7 listopada 2020 20:00
Urszula Chincz
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Urszula Chincz, znana także pod pseudonimem publicystycznym Ula Pedantula, została mamą po raz drugi! Prezenterka podzieliła się z fanami szczęśliwą nowiną oraz wyjawiła imię swojego nowo narodzonego dziecka. "Już jest z nami, powoli się poznajemy i jest fajnie", napisała w mediach społecznościowych. 

Ula Chincz urodziła! Ula Pedantula podzieliła się z fanami szczęśliwą nowiną

"Veni, vidi, vici - Robert Chincz. Tak, tak, kochani! Przybył, zobaczył i pokonał mój porządek w domu! Bo jak u większości świeżo upieczonych rodziców, przez pierwsze dwa dni dom wyglądał jak lej po bombie, a zaparzoną rano kawę piliśmy na zimno, w południe", napisała żartobliwie w mediach społecznościowych Ula Chincz. W ten sposób poinformowała swoich fanów o tym, że została mamą. Przyznała, że Robert urodził się już kilka dni temu. 

Ula Pedantula opublikowała także na YouTubie nagranie, w którym opowiedziała o swoim nowo narodzonym potomku oraz o tym, jak narodziny drugiego dziecka wpłynęły na życie jej rodziny. Robert w chwili przyjścia na świat ważył 3,3 kg oraz mierzył 57 cm. Ula Chincz wyznała także, że jest uderzająco podobny do swojego starszego brata. "Jest totalną kopią swojego brata. Czasem patrzę na niego i mówię: Rysiu! Ale może to jest objaw, który mają wszystkie matki przemęczone karmieniem co dwie godziny".  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Veni, vidi, vici - Robert Chincz Tak, tak, kochani! Przybył, zobaczył i... pokonał mój porządek w domu 😅! Bo jak u większości świeżo upieczonych rodziców przez pierwsze dwa dni dom wyglądał jak lej po bombie, a zaparzoną rano kawę piliśmy na zimno, w południe. Robert już jest z nami 🥰, powoli się poznajemy i jest fajnie 😍! Nagrałam dla Was zatem szybciutko nowy film i opowiadam, jak to teraz u nas wygląda. Zapraszam! Aktywny link do odcinka czeka na Was w bio (żeby tam przejść, trzeba kliknąć w okrągłe zdjęcie profilowe lub tutaj - @ulapedantula). * * #ulapedantula #newborn #newbornbaby #itsaboy #witajnaswiecie ##tochłopiec #mama #mamaidziecko #niemowlewdomu

Post udostępniony przez Ula Pedantula (@ulapedantula)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.