Ula Chincz, VIVA! październik 2012
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O NIEJ SIĘ MÓWI

Ula Chincz otwarcie komentuje liczne pytania o ciążę. Jej słowa dają do myślenia...

„W życiu różnie bywa – pomyśl zanim zapytasz”

Ksenia Krasko 8 września 2019 11:56
Ula Chincz, VIVA! październik 2012
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Ula Chincz, dziennikarka stacji TVN, prowadzi także poradnikowy kanał na YouTube. Wielbiciele Uli Pedantuli przyzwyczaili się do szczerych odpowiedzi na swoje pytania. Zazwyczaj blogerka porusza tematy typowo domowe, ale tym razem jest inaczej. Ula Chincz postanowiła zmierzyć się ze zjawiskiem, które krzywdzi coraz więcej osób.

Ula Chincz o ciąży

Gwiazda stacji TVN niejednokrotnie musiała reagować na pytanie, czy jest w ciąży, zadawane tak często na portalach społecznościowych. W krótkim filmiku na swoim profilu na YouTube postanowiła odnieść się do tej sytuacji.

Ula Chincz wyjaśnia też, dlaczego zdecydowała się na podobny eksperyment. „Sześć różnych odpowiedzi na pytanie o ciążę. I zupełnie nie jest istotne, która z nich jest prawdziwa w moim przypadku, bo film powstał po to, by dwa razy zastanowić się przed zadaniem takiego pytania komukolwiek. W życiu różnie bywa – pomyśl zanim zapytasz”.

„Od bardzo wielu lat się staram, bardzo bym chciała, ale ciągle mi się nie udaje”, odpowiada Chincz na jedno z pytań. „Nie, po prostu się najadłam”, ripostuje na drugie. „Wiesz, kiedy nagrywałam ten film, byłam w ciąży, ale potem poroniłam”, mówi przy kolejnym. „Nie jestem w ciąży. Niestety nie mogę mieć więcej dzieci”, słyszymy w odpowiedzi na jeszcze jedno.

Zmiana tonu głosu i mocne słowa mają uzmysłowić widzom Uli Pedantuli, że tak osobiste pytania, jak to o ciąży, są po prostu nie na miejscu. „To bardzo delikatny temat, i stoją za nim różne, często bardzo smutne historie”, mówi Ula Chincz. Pamietajmy więc, że nawet jeśli nie mamy złych intencji, taka ingerencja w życie prywatne innej osoby może ją skrzywdzić. 

Metamorfoza Ula chincz
Fot. Bartosz Krupa/East News

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.