DZIECI GWIAZD

Anna Lewandowska pokazała Klarę! Fani już wiedzą, do kogo jest podobna

Zdjęcie rozczuliło internautów

Konrad Szczęsny 14 kwietnia 2020 08:42

Niebawem skończy trzy latka i to, jak wygląda, jest obiektem zainteresowania milionów fanów Anny i Roberta Lewandowskich. Szczęśliwi rodzice co jakiś czas zamieszczają w sieci zdjęcia Klary, jednak do tej pory nie wiadomo dokładnie, jak dziewczyna prezentuje się z widoczną twarzą. Ale z okazji świąt Wielkanocnych dumna mama zamieściła na swoim profilu fotografię, która rozczuliła internautów! Widać na niej fragment twarzy Klary Lewandowskiej.

Klara Lewandowska w obiektywie mamy

Trenerka już niebawem zostanie po raz drugi mamą. Prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu lub na początku przyszłego na świat przyjdzie dziecko pary sportowców. Spekuluje się, że również będzie to dziewczynka.

Anna Lewandowska mimo ciąży nie zwalnia tempa i nieustannie zaskakuje bardzo aktywnym trybem życia. Jednym z jego elementów jest prowadzenie profili w mediach społecznościowych i publikowanie zdjęć, w tym tych, dokumentujących rodzinne chwile.

Nie inaczej było w przypadku Wielkanocy. Trenerka zamieściła na Instagramie fotografię, na której jej córeczka Klara pozuje z talerzem, na którym widoczny jest... króliczek wykonany z bananowych placuszków według przepisu sławnej mamy! Całość przyozdobiona została owocami. Fotografia została opatrzona przepisem, według którego można przyrządzić ten nietuzinkowy smakołyk.

Jak wygląda Klara Lewandowska?

Internauci zwrócili jednak przede wszystkim uwagę na to, że dziewczynka jest już naprawdę duża i... do złudzenia przypomina sławną mamę!

„Jak smacznie, coś mi się wydaje że Klara to cała mama”, „Jaki piękny króliczek”, „Klara jaka podobna do mamy!”, piszą rozentuzjazmowani w komentarzach pod fotografią.

Faktycznie podobieństwo jest aż tak duże? Urocze zdjęcie publikujemy poniżej.  

Tak obecnie wygląda Klara Lewandowska:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Banana fritters 🐰🐣 🌿1 egg 🌿 1 large banana 🌿2 tablespoons of flour, oat / chestnut 🌿1 tsp of ghee butter for frying. A pinch of cinnamon A pinch of vanilla ___________________________ Placuszki bananowe 🐰🐣 🌿1 jajko 🌿 1 duży banan 🌿2 łyżki mąki np. owsianej /kasztanowej 🌿1 łyżka jogurtu roślinnego (opcjonalnie) 🌿1 łyżeczka masła ghee do smażenia. 🌿szczypta cynamonu 🌿szczypta wanilii Zblednować składniki #happysaturday #eastern #breakfast #annalewandowska #HealthyPlanByAnn #pancakes #bananapancakes #healthyteam #healthyfoods #wielkanoc #SuperMenu #kroliczek @karolinakicki

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Anna i Robert Lewandowscy na świątecznym zdjęciu: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Te święta są inne – bo nie możemy się spotkać z rodziną. Te święta są trudne – w czasach pandemii. Te święta to wiele REFLEKSJI. Życzymy Wam z całego serca… Dużo sił, nadziei, a przede wszystkim spokoju, bliskości – choćby tej telefonicznej. Życzymy Wam niewinnej radości z małych rzeczy. Docenienia tego, co jest najważniejsze dla Was. Nie traćcie Waszych cennych chwil na „wielkie” sprawy. Pomyślmy o marzeniach, o rozwadze, o zdrowiu, o wsparciu dla tych najbardziej potrzebujących. Wszyscy mierzymy się z niewiadomą, wszyscy czekamy aż ten „zły sen” się skończy. Wspierajmy się w tych trudnych chwilach. Świat się zatrzymał, zatrzymaliśmy się i my. Pomyślmy o tym, gdzie jesteśmy, co mamy i podziękujmy za to 🙏 Życzymt Wam Kochani wielu Łask Bożych.🙏💓🌿 Jednak wszystkie życzenia stracą na wartości, jeśli nie będziemy ZDROWI , dlatego… życzymy Wam zdrowia, każdemu z Was – bez niego nic nie ma znaczenia. Niech dzień ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO odnowi naszą wiarę i wniesie nadzieję. WESOŁEGO ALLELUJA !🌿💓 RAL #annalewandowska #robertlewandowski #happyeastern

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.