Marta Kaczyńska, VIVA! kwiecień 2013, nr. 8
Fot. Agata Pospieszyńska/AF PHOTO
O TYM JEST GŁOŚNO

A jednak chłopiec! Mąż Marty Kaczyńskiej potwierdził, że mają synka!

Czy dostanie imię po tragicznie zmarłym dziadku, Lechu Kaczyńskim?

Gabriela Czernecka 10 sierpnia 2018 11:26
Marta Kaczyńska, VIVA! kwiecień 2013, nr. 8
Fot. Agata Pospieszyńska/AF PHOTO

Marta Kaczyńska niedawno po raz trzeci została mamą. Bratanica prezesa PiS urodziła 7 sierpnia w  jednym ze szpitali w Trójmieściu. O zdarzeniu poinformowała jej starsza córka Ewa na Instagramie. Para nie zdradziła jednak płci dziecka, ale pojawiły się plotki, w których podawano, że Marta Kaczyńska urodziła córeczkę. Jak się okazuje informacje były nieprawdziwe! 

Trzecie dziecko Marty Kaczyńskiej: chłopiec

Marta Kaczyńska ma już dwie córki z małżeństwa z Marcinem Dubienieckim: jedenastoletnią Martynkę i piętnastoletnią Ewę. Właśnie na świecie pojawiło się kolejne dziecko Marty Kaczyńskiej.  Przypomnijmy, że od kilku lat wybrankiem Marty Kaczyńskiej jest biznesmen z Trójmiasta, Piotr Zieliński. Para niedawno stanęła na ślubnym kobiercu i właśnie została rodzicami.

Marta Kaczyńska nie zdradziła co prawda płci dziecka, ale wielu przypuszczało, że wraz z mężem Piotrem zostali rodzicami kolejnej dziewczynki. Okazuje się, że te informacje były nieprawdziwe. Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, Marta Kaczyńska została mamą chłopca! Tak podaje dr n. med. Maciej Socha, kierownik oddziału położniczo-ginekologicznego w szpitalu św. Wojciecha w Gdańsku, gdzie rodziła prezydencka córka.

„Pacjentka upoważniła do udzielania informacji jedynie swojego męża, więc nie mogę ujawnić płci dziecka. Natomiast nie jest żadną tajemnicą, że w naszym szpitalu, podobnie jak w wielu innych w Polsce, wszystkie dzieci płci męskiej otrzymują niebieskie, a dziewczynki różowe opaski na rękę”, wyznał w rozmowie z Super Expressem

Na zdjęciu, które dodała córka Kaczyńskiej, dzieląc się zdjęciem maluszka wynika, że na jego rączce widnieje niebieska opaska.  Płeć dziecka Kaczyńskiej zdaje się być więc... oczywista. W rozmowie z Faktem, szczęśliwy ojciec dziecka, Piotr Zieliński potwierdził tę informację jednym prostym zdaniem: „To zdrowy, śliczny chłopczyk”. Plotkuje się, że para da dziecku na imię Lech, by uczcić pamięć o zmarłym ojcu Marty.

Jak wyznała w wywiadzie dla Na żywo znajoma młodej mamy przed miesiącami: „Bardzo chciałaby mieć synka. To wielkie marzenie, którego nie udało się jej spełnić w poprzednich związkach”. Wygląda na to, że marzenie Marty o posiadaniu syna właśnie się spełniło! Serdecznie gratulujemy!  

Dziecko Kaczyńskiej
Fot. instagram@obsessed03

Marta Kaczyńska wyszła za mąż, lipiec 2018

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.