Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal
Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła syna, ale droga do trzeciej ciąży była bardzo trudna...

Jedynym ratunkiem było dla niej in vitro

Gabriela Czernecka 11 czerwca 2020 08:46
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan właśnie zostali rodzicami. Na świat przyszedł wyczekany chłopiec, któremu para dała na imię Henryk. Małżeństwo od dłuższego czasu starało się o potomka. Gdy wreszcie Małgosia podzieliła się z fanami wiadomością o ciąży, nie ukrywała swojego szczęścia. Otwarcie mówiła jednak, że macierzyństwo zawdzięcza metodzie in vitro. 

Małgorzata Rozenek-Majdan o trzecim dziecku

Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła! Wraz z mężem, Radosławem Majdanem powitali na świecie synka, któremu dali na imię Henryk. Marzyli o chłopcu, co w jednym z wywiadów potwierdziła szczęśliwa prowadząca Projekt Lady. Małgorzata Rozenek Majdan podkreślała, że czuje się bardzo dobrze w ciąży. I nie dało się ukryć, że wyglądała zjawiskowo: „Bałam się, że ze względu na wiek będzie gorzej, ale jest cudownie. Mam mnóstwo energii do pracy. Świetnie śpię, dużo jem, co po mnie widać (śmiech). To szczęśliwy czas dla całej naszej rodziny, a jak jeszcze mogę popracować? Idealnie”, powiedziała Rafałowi Kowalskiemu dla viva.pl. Nigdy jednak nie ukrywała, że wszystkich synów zawdzięcza metodzie in vitro. Mimo to jej droga do  macierzyństwa była okupiona cierpieniem. Wraz z mężem długo starali się o dziecko. „Moja droga do trzeciej ciąży była tak trudna i emocjonalnie wyczerpująca. Najtrudniejszy był moment, jak poroniłam ciążę w prawie 11. tygodniu. Była to ciąża bliźniacza”, mówiła Małgosia Rozenek-Majdan na początku roku. 

„Ja to już kompletnie, już miałem taki moment w życiu, że myślałem, że to już nigdy się nie wydarzy. Powiedzieliśmy sobie z Gosią, że ten ostatni raz, to już jest naprawdę ostatni raz. (…) Nadzieja trochę w nas zgasła. Tak naprawdę to lekarze nas podtrzymywali w tym dążeniu do celu. My oczywiście robiliśmy wszystko, by móc sobie powiedzieć też szczerze, że spróbowaliśmy wszystkiego. To jest dla mnie wielkie szczęście, że się udało, ale naprawdę traciłem już nadzieję”, mówił Radosław Majdan w rozmowie z Pudelkiem.

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal

Nie było im lekko... „Trudnym momentem jest powiedzenie sobie, że to jest już koniec. Takie pogodzenie się z nieuchronnością tej diagnozy”, mówiła Małgorzata Rozenek-Majdan w Dzień Dobry TVN.  Mimo to nie poddawali się i... w końcu udało się. „Każdego dnia jestem wdzięczna lekarzom, że dzięki nim na świat przyszło moich dwóch wspaniałych synów z poprzedniego małżeństwa. Bycie mamą jest dla mnie najważniejsze, bo macierzyństwo i dom nadają sens naszemu życiu”, mówiła Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie z Elżbietą Pawełek dla magazynu VIVA!.

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal

Wraz z mężem Radosławem Majdanem wielokrotnie powtarzali, że już nie mogą się doczekać, aż będą trzymać go w swoich ramionach. W wywiadzie z magazynem VIVA! Radosław MAjdan zdradził: „Chciałbym szybko nauczyć się go kąpać, bo trochę się tego boję. A tak naprawdę nie mogę się już doczekać, kiedy go zobaczę. Chyba mi serce pęknie z radości”. 

Droga niezwykle emocjonalna i bardzo wyczerpująca zakończyła się dla pary sukcesem. W środę 10 czerwca powitali na świecie syna, któremu dali na imię Henryk. Serdecznie gratulujemy!  

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.