Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016, 3/2016
Fot. Michał Pańszczyk
O tym jest głośno

Top of the Top Sopot Festival 2023. Michał Szpak pocałował Beatę Kozidrak. Artystka odniosła się do sprawy

Jak zareagowała?

Marta Nawacka 24 sierpnia 2023 08:58
Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016, 3/2016
Fot. Michał Pańszczyk

Top of the Top Sopot Festival 2023 niezmiennie przysparza nam wielu emocji. Pierwszego dnia na scenie mogliśmy zobaczyć między innymi Beatę Kozidrak oraz Michała Szpaka. Po wspólnie wykonanym utworze artysta... skradł wokalistce całusa. Teraz gwiazda postanowiła odnieść się do całej sprawy. Jak zareagowała?

Festiwal w Sopocie: Michał Szpak pocałował Beatę Kozidrak

Już pierwszy dzień festiwalu Top of the Top Sopot Festival 2023 przyniósł nam wiele emocji i niesamowitych wrażeń. Na scenie wystąpili wspólnie Michał Szpak, kolorowy ptak polskiego show-biznesu, oraz Beata Kozidrak, jedna z najbardziej utalentowanych i popularnych piosenkarek w naszym kraju.

Beata Kozidrak wystąpiła w złotej, obcisłej sukience, a towarzyszący jej Michał Szpak klęczał na scenie i składał dłonie, jak do modlitwy. Artyści wykonali razem wielki hit Madonny „Like a Prayer”. Jednak najbardziej zaskakujący i nieoczekiwany okazał się koniec ich występu. Młody wokalista zdecydował się... pocałować piosenkarkę. „Przypadek? Nie sądzę. Królowo, dziękuję”, napisał niemal natychmiast na Instagramie.

Czytaj też: Top of the Top Sopot Festival 2023: Kwiat Jabłoni ze statuetką Bursztynowego Słowika

Beata Kozidrak, Michał Szpak
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Beata Kozidrak i Michał Szpak, Top of the Top Sopot Festival 2023

Beata Kozidrak zabrała głos w sprawie występu z Michałem Szpakiem

Teraz do całej sytuacji postanowiła odnieść się główna zainteresowana. Wszystko wskazuje na to, że Beata Kozidrak potraktowała spontaniczny gest artysty jako dobrą zabawę. „Cieszę się Michał, że mogłam być Twoją Muzą w ten poniedziałkowy wieczór. Bawiłam się świetnie! Teraz czas na urlop. Do zobaczenia 27 sierpnia w Pleszewie na plenerowym koncercie”, napisała w mediach społecznościowych.

Okazuje się, że internauci także byli zachwyceni występem Beaty Kozidrak i Michała Szpaka i bardzo chcieliby zobaczyć ich jeszcze kiedyś w duecie. „Cudownie razem wyglądaliście. Piękny był Wasz duet. Mam nadzieje, że na tym jednym się nie skończy i jeszcze będzie można Was znowu razem usłyszeć”, „Świetny Wasz duet i superzabawa na żywo w Operze”, „Wasz duet był boski. Chcemy więcej!”, brzmiały niektóre z komentarzy.  

Zobacz także: Top of the Top Sopot Festival 2023: Agnieszka Chylińska zaliczyła wpadkę na scenie

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.