Te gwiazdy opublikowały świąteczne zdjęcia ze swoimi dziećmi
Fot. Olga Majrowska, Marlena Bielinska/MOVE, Marta Wojtal
O TYM JEST GŁOŚNO

Gwiazdy, które opublikowały świąteczne zdjęcia ze swoimi dziećmi. Te ujęcia rozczulają!

Cichopek, Janachowska, Rozenek-Majdan, Karpiel-Bułecka...

Redakcja VIVA! 25 grudnia 2020 20:00
Te gwiazdy opublikowały świąteczne zdjęcia ze swoimi dziećmi
Fot. Olga Majrowska, Marlena Bielinska/MOVE, Marta Wojtal

Święta Bożego Narodzenie przepełnione są tradycjami, bez których większość nie potrafi sobie wyobrazić tego magicznego okresu. Są te religijne, kulturowe czy też rodzinne. Ich wachlarz jest szeroki, a dla każdego inne stanowią priorytet. Jednak pewien zwyczaj, który stanowi także jeden z najgłębiej zakorzenionych symboli świąt, to ozdobiona choinka. Co roku znajduje się ona praktycznie w każdym domostwie. Jest też zapewne najbardziej reprezentacyjnym elementem świątecznego wystroju. Nic dziwnego więc, że to ona stanowi tło wielu bożonarodzeniowych sesji zdjęciowych. Dotyczy to także gwiazd, wielu z których chętnie dzieli się efektami w mediach społecznościowych. Te z nich zapozowały ze swoimi dziećmi! Rozczulającym ujęciom towarzyszyły świąteczne życzenia...

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan z dziećmi

„Kochani, przyjmijcie od naszej rodziny najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, spokoju i miłości. Cieszcie się tymi świętami, choć często w okrojonym składzie i życzmy sobie wszyscy, żeby już przyszłe święta były normalne. Wesołych świąt”.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel z dziećmi

„Kochani! Wesołych i przede wszystkim zdrowych świąt Bożego Narodzenia! Życzy Hakiel Family”.

Joanna Koroniewska z córkami

„Kochani! Niech ten dzisiejszy dzień i całe święta mimo wielu przeszkód będą wyjątkowe! Dużo, dużo zdrowia przede wszystkim i wiary w to, że w końcu musi być lepiej”.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z córkami

„Chciałabym wam życzyć, żebyście w te święta odnaleźli normalność, której tak bardzo nam brakuje, spokój i bezpieczeństwo. Starajmy się szukać pozytywów w małych rzeczach, doceniajmy każdą chwilę, którą możemy spędzić z najbliższymi, wspierajmy się nawzajem i zadbajmy o tych, którzy nas potrzebują. Życzę wam dużo zdrowia, wiary i nadziei na lepsze jutro. Ściskam i wysyłam wam dużo miłości”.

Agata Paskudzka i Piotr Rubik z córkami

„Wesołych Świąt! Zdrowia, szczęścia i miłości”.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka z dziećmi

„Kochani niech to będą zdrowe, radosne i spokojne świętą Bożego Narodzenia. Niech ta narodzona Dziecina dam wam nadzieję, wiarę i dużo miłości w tym czasie”.

Agnieszka Radwańska z synkiem

„Zdrowych i spokojnych świąt”.

Izabela Janachowska z synem

„To pierwsze takie święta! Nigdy nie zapomnę tej radości i tych wygłupów pod choinką! A jak Wam mija Boże Narodzenie? Brzuszki pełne?”.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.