Te gwiazdy opublikowały świąteczne zdjęcia ze swoimi dziećmi
Fot. Olga Majrowska, Marlena Bielinska/MOVE, Marta Wojtal
O TYM JEST GŁOŚNO

Gwiazdy, które opublikowały świąteczne zdjęcia ze swoimi dziećmi. Te ujęcia rozczulają!

Cichopek, Janachowska, Rozenek-Majdan, Karpiel-Bułecka...

Redakcja VIVA! 25 grudnia 2020 20:00
Te gwiazdy opublikowały świąteczne zdjęcia ze swoimi dziećmi
Fot. Olga Majrowska, Marlena Bielinska/MOVE, Marta Wojtal

Święta Bożego Narodzenie przepełnione są tradycjami, bez których większość nie potrafi sobie wyobrazić tego magicznego okresu. Są te religijne, kulturowe czy też rodzinne. Ich wachlarz jest szeroki, a dla każdego inne stanowią priorytet. Jednak pewien zwyczaj, który stanowi także jeden z najgłębiej zakorzenionych symboli świąt, to ozdobiona choinka. Co roku znajduje się ona praktycznie w każdym domostwie. Jest też zapewne najbardziej reprezentacyjnym elementem świątecznego wystroju. Nic dziwnego więc, że to ona stanowi tło wielu bożonarodzeniowych sesji zdjęciowych. Dotyczy to także gwiazd, wielu z których chętnie dzieli się efektami w mediach społecznościowych. Te z nich zapozowały ze swoimi dziećmi! Rozczulającym ujęciom towarzyszyły świąteczne życzenia...

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan z dziećmi

„Kochani, przyjmijcie od naszej rodziny najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, spokoju i miłości. Cieszcie się tymi świętami, choć często w okrojonym składzie i życzmy sobie wszyscy, żeby już przyszłe święta były normalne. Wesołych świąt”.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel z dziećmi

„Kochani! Wesołych i przede wszystkim zdrowych świąt Bożego Narodzenia! Życzy Hakiel Family”.

Joanna Koroniewska z córkami

„Kochani! Niech ten dzisiejszy dzień i całe święta mimo wielu przeszkód będą wyjątkowe! Dużo, dużo zdrowia przede wszystkim i wiary w to, że w końcu musi być lepiej”.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z córkami

„Chciałabym wam życzyć, żebyście w te święta odnaleźli normalność, której tak bardzo nam brakuje, spokój i bezpieczeństwo. Starajmy się szukać pozytywów w małych rzeczach, doceniajmy każdą chwilę, którą możemy spędzić z najbliższymi, wspierajmy się nawzajem i zadbajmy o tych, którzy nas potrzebują. Życzę wam dużo zdrowia, wiary i nadziei na lepsze jutro. Ściskam i wysyłam wam dużo miłości”.

Agata Paskudzka i Piotr Rubik z córkami

„Wesołych Świąt! Zdrowia, szczęścia i miłości”.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka z dziećmi

„Kochani niech to będą zdrowe, radosne i spokojne świętą Bożego Narodzenia. Niech ta narodzona Dziecina dam wam nadzieję, wiarę i dużo miłości w tym czasie”.

Agnieszka Radwańska z synkiem

„Zdrowych i spokojnych świąt”.

Izabela Janachowska z synem

„To pierwsze takie święta! Nigdy nie zapomnę tej radości i tych wygłupów pod choinką! A jak Wam mija Boże Narodzenie? Brzuszki pełne?”.

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.