NOWY NUMER

„Tata trzymał nas twardą ręką” Rafał Maślak o relacji z ojcem Tomaszem EKSKLUZYWNE VIDEO

Gabriela Czernecka 7 września 2017 15:00

Mister Polski 2014, Rafał Maślak i jego ojciec, Tomasz Maślak, czyli dwaj przystojni mężczyźni. O rodzinnych więzach, budowie domu, trudach wychowania i dorastania opowiedzieli dziennikarce magazynu VIVA!, Katarzynie Sielickiej. Dlaczego chłopak ze wsi postanowił wystartować w konkursie piękności i kto wspierał go w tej decyzji?

 

Polecamy: Rafał Maślak z tatą w wyjątkowej kampanii. Czy ojciec pójdzie w ślady syna i podbije show-biznes?

 

Rafał Maślak z ojcem Tomaszem Maślakiem o wzajemnych relacjach

 

Wśród moich trzech synów to Rafał był największym urwisem. Chyba dlatego się wybił”, mówi Tomasz Maślak, ojciec Rafała Maślaka. Do niedawna to Rafał jako Mister Polski 2014 brylował na salonach. Przypomnijmy, że świetnie wykorzystał swoje pięć minut w mediach. Dziś jest jurorem w programie „Supermodelka plus size”, ma własny salon piękności, a na koncie udział w „Tańcu z Gwiazdami” czy „Agent Gwiazdy”. Teraz do show-biznesu postanowił wciągnąć tatę, Tomasza Maślaka, który już próbuje swoich sił w modelingu. Fani mistera od razu dostrzegli ogromne podobieństwo między panami. Niektórzy okrzyknęli ich nawet braćmi! 

 

A co Rafał i Tomasz Maślakowie opowiedzieli nam podczas sesji zdjęciowej? Wiecie, że podczas jednej z imprez podawali się za kuzynów? Obejrzyjcie nasze video i dowiedzcie się, jak skończyła się ta historia! 

 

Polecamy: Ci seksowni gladiatorzy powalczą o tytuł Mistera Polski 2017. Który z nich zostanie nowym Rafałem Maślakiem?

 

Co jeszcze w nowej VIVIE! nr 18/2017?

Łukasz Jemioł - chłopak z Radomia stał się ulubionym projektantem gwiazd. Królowa offowej piosenki zaczęła nowe życie. Co się zmieniło u Renaty Przemyk? Odszedł charyzmatyczny pisać i człowiek, mistrz literackiego sarkazmu, ironii, tropiciel absurdów świata.  Wspomnienie o Januszu Głowackim. Rafał Maślak, najprzystojniejszy Polak i jego również przystojny ojciec opowiedzieli nam o trudach dorastania i wychowania.

 

Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marlena Bielińska

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.