Kasia Sokołowska, Viva! 7/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
Z ŻYCIA GWIAZD

Tak wyglądało pierwsze przyjęcie urodzinowe syna Kasi Sokołowskiej. Reakcja Ivo Lwa na tort rozczuliła internautów

Rodzina reżyserki pokazów mody ma wiele powodów do świętowania

Dorota Falkowska 19 lipca 2023 09:02
Kasia Sokołowska, Viva! 7/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

15 lipca synek Katarzyny Sokołowskiej obchodził swoje pierwsze urodziny. Roczek Ivo Lwa świętowano przy pięknym torcie w gronie bliskich. Gwiazda TVN-u opublikowała na swoim profilu krótkie i pełne radości nagranie z pierwszego przyjęcia urodzinowego swojej pociechy. 

Katarzyna Sokołowska: starania o dziecko 

15 lipca był szczególnym dniem dla Katarzyny Sokołowskiej i jej męża. Małżeństwo świętowało pierwszy rok życia ich długo wyczekiwanego syna Ivo Lwa. Reżyserka pokazów mody od lat jest w szczęśliwym i pełnym miłości związku z Arturem Kozieją. Do pełni szczęścia bardzo długo brakowało im jedynie dziecka...

"Moja historia trwała parę lat. Zakończyła się jak widać sukcesem, też już pewnie w takim momencie granicznym. Tak naprawdę ta biologia kobiety bardzo na to wpływa. W mojej świadomości już była taka myśl, że może będę musiała pogodzić się z tym, że tego dziecka nie będzie. Miałam taki moment, bardzo trudny" — zwierzała się Katarzyna Sokołowska w rozmowie z Małgorzatą Rozenek pod koniec 2022 roku. 

Po wielu próbach w końcu się udało. W połowie kwietnia ubiegłego roku Katarzyna Sokołowska zaskoczyła fanów radosną nowiną. Przez cały okres ciąży przyszła mama dzieliła się zdjęciami i informacjami o samopoczuciu, zdradziła też płeć dziecka. Gwiazda nie ukrywała także, że zdecydowała się na metodę in vitro.

Zobacz też: Katarzyna Sokołowska i Artur Kozieja poznali się na randce w ciemno. Kim jest partner jurorki „Top model”?

Kasia Sokołowska urządziła pierwsze urodziny syna

Ivo Lew obchodził swoje pierwsze urodziny dokładnie 15 lipca w minioną sobotę i wszystko wskazuje na to, że w ten sam weekend rodzice wyprawili mu jego pierwsze przyjęcie. Na profilu instagramowym Kasi Sokołowskiej można zobaczyć krótkie wideo, na którym wśród wiwatów i braw bliskich Ivo Lew wraz z rodzicami zdmuchuje świeczki wbite w piękny tort. 

"Miłość, radość, wzruszenie, bliskość, rodzina, czyli pierwsze urodziny Ivo Lwa. Synku, życzymy Ci wszystkiego, co dobre, piękne, wrażliwe i wartościowe", napisała Katarzyna Sokołowska.

Reakcja chłopca na wiwaty i dmuchanie świeczki rozczuliła internautów. Ivo Lew był ewidentnie zachwycony swoim urodzinowym przyjęciem, co zresztą widać na nagraniu. Dołączamy się do życzeń, wszystkiego najlepszego! 

Zobacz też: Natalia Niemen przerwała milczenie. W gorzkich słowach rozliczyła się z ojcem i trudnym dzieciństwem

Kasia Sokołowska
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.