Paulina Smaszcz z synem Franciszkiem, 2012
Fot. Piotr WYGODA/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Starszy syn Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego ma 25 lat. Jak wygląda?

Fani nie mogli przejść obojętnie obok tego zdjęcia!

Olga Figaszewska 11 maja 2022 10:15
Paulina Smaszcz z synem Franciszkiem, 2012
Fot. Piotr WYGODA/East News

Synowie są dla nich całym światem. Chociaż po dwudziestu trzech latach małżeństwa związek Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego przeszedł do historii, to byli partnerzy wciąż pozostają rodziną i utrzymują ze sobą relacje. Wspólnie doczekali się wspaniałych pociech: Franciszka i Juliana. Są dumni z ich osiągnięć. Starszy syn ma 25 lat i buduje szczęśliwą przyszłość. Paulina Smaszcz podzieliła się z fanami najnowszą fotografią z Franciszkiem. Kadr zachwycił internautów.

Tak wygląda Franciszek, syn Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego

„Mam wspaniałych, mądrych, empatycznych, ambitnych synów i niesamowitą, pełną ciepła, piękna i wrażliwości synową. Jestem szczęśliwa, że razem z Maćkiem udało nam się stworzyć mądrą, wspierającą, kochającą rodzinę, mimo wszystko i mimo wszystkich”, pisała niedawno dziennikarka. Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski podkreślają, że synowie są dla nich najważniejsi. Rodzice starali się im przekazać najważniejsze wartości, zaszczepiać w nich pasję, miłość do świata i ludzi.

Franciszek i Julian wyrośli na wspaniałych młodzieńców. Starsza pociecha Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego dawno wyfrunęła z rodzinnego gniazda i buduje swoje szczęście. 25-latek ukończył studia w Izraelu, posługuje się pięcioma językami. „Skończył takie trudne studia z wybitnym wynikiem, zdobył tytuł magistra, zna perfekcyjnie pięć języków, jest szalenie pracowity i ambitny. Do wszystkiego doszedł własną, ciężką pracą i determinacją”, zdradzała dumna mama. Niedawno 25-latek stanął na ślubnym kobiercu, a wybranką jego serca jest piękna Laura Esmeralda Vaccari.

Sprawdź też: Maciej Kurzajewski szczerze o rozwodzie: „To zawsze będzie dla mnie porażka”

Paulina Smaszcz z synem Franciszkiem, 2012
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Paulina Smaszcz z synem Franciszkiem, 2012 rok

Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski, Franciszek Kurzajewski, Pokaz nowej kolekcji Mariusza Przybylskiego, 2009 rok
Fot. Kurnikowski/AKPA

Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski, Franciszek Kurzajewski, Pokaz kolekcji Mariusza Przybylskiego, 2009 rok

Paulinę Smaszcz łączy z synami wyjątkowa więź. Niedawno dziennikarka podzieliła się z fanami najnowszą fotografią ze starszą pociechą, Franciszkiem. Zdjęcie opatrzyła wyjątkowymi słowami. „Codzienne poranki z moim synem Franciszkiem to uczta dla serca i duszy. Rozmowy o życiu, codzienności, przyszłości, pracy, projektach, problemach i sukcesach. No i jak go nie kochać? Tylko kochać, niezależnie od czasów, przeżyć, ludzi i epoki chaosu i braku wartości”, wyznała.

Wielbiciele gwiazdy nie mogli przejść obojętnie obok tego ujęcia. Gratulowali Paulinie Smaszcz wspaniałego syna i nie szczędzili Franciszkowi komplementów.

„Super, że macie wspólne tematy do rozmów. Widać, że bardzo się kochacie i dogadujecie. Takie dziecko to skarb, a dobre relacje rodzic - dorosłe dziecko to coś nie do przecenienia”, „Jak z żurnala’, „Przystojnacha🔥”, „Jaki już dorosły 😍”, czytamy. 

Franciszkowi życzymy wszystkiego, co najlepsze!  

Zobacz też: Tak dziś wyglądają synowie Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz. To prawdziwi przystojniacy! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…