Maria Sadowska, Marysia Sadowska, Viva! 20/2013
Fot. Adam Pluciński/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Tak wygląda córka Marii Sadowskiej. Artystka pokazała twarz 9-letniej Lili

Są podobne jak dwie krople wody!

Konrad Szczęsny 25 stycznia 2021 21:04
Maria Sadowska, Marysia Sadowska, Viva! 20/2013
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Mimo że na co dzień rzadko mówi o życiu prywatnym, tym razem zrobiła wyjątek. Maria Sadowska z okazji urodzin córki pokazała jej twarz. Fani byłej trenerki „The Voice of Poland” są zachwyceni i nie szczędzą jej komplementów. „Jak dwie krople wody”, podkreślają, komentując zdjęcie 9-letniej Lili.

Córka Marii Sadowskiej, Lili, skończyła 9. lat. Jak wygląda?

Mimo że jej pierwszą miłością jest muzyka (była m.in. wokalistką zespołu dziecięcego Tęcza, do tej pory wydała 8 autorskich albumów), świetnie radzi sobie również jako reżyserka. Udowodniła to, będąc odpowiedzialną za stworzenie takich filmów, jak „Dzień kobiet” czy „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Przez pięć edycji była również jurorką „The Voice of Poland”, gdzie trzy razy doprowadzała podopiecznych do zwycięstwa. Pojawiła się także w innych telewizyjnych formatach, takich jak „Gwiazdy tańczą na lodzie” (2007) oraz „Agent - Gwiazdy” (2019).

Prywatnie od ponad 10 lat jej partnerem jest Adrian Łabanowski, lider zespołu reggae No Logo. W sierpniu 2017 roku wzięli cichy ślub i wyprawili huczne wesele. Wychowują dwójkę dzieci: córkę Lilę, która przyszła na świat w 2012 roku oraz synka Iwo, urodzonego w 2015 roku.

Z okazji urodzin pierworodnej pociechy, które przypadały w niedzielę 24. stycznia, Maria Sadowska zamieściła na swoich profilach w mediach społecznościowych wyjątkowe zdjęcia. Widzimy na nich twarz 9-letniej córki wokalistki i reżyserki. W podpisie nie kryje wzruszenia i podkreśla, że dziecko odmieniło jej życie o 180 stopni.

„Kochani! Prawie nigdy nie zamieszczam zdjęć moich dzieci, ale dziś nie mogę się powstrzymać i muszę zrobić wyjątek. 9 lat temu ta piękna i mądra osoba przyszła na świat i zmieniła moje życie na milion razy lepsze i prawdziwsze niż kiedykolwiek. Dziś urodziny Lili a ja pękam z dumy i nie mogę powstrzymać łez wzruszenia”, podpisała dumna mama.

Fani o córce Marii Sadowskiej: „jak dwie krople wody!”

W komentarzach od razu zaroiło się od komplementów i życzeń dla małej Lili. Internauci zwrócili uwagę na podobieństwo między sławną mamą a jej dzieckiem. 

„Mała Marysia :O Wszystkiego najlepszego dla córeczki ❤️”, „Sto lat dla córci <3 mega podobna do mamy <3”, „Pani Marysiu, pięknie Lila wygląda i jak mała kopia. Duzo zdrówka i cudownych dni dla Lili. Pozdrawiam serdecznie♥️”, „Gdy popatrzyłam na zdjęcie i nie przeczytałam opisu, to pomyślałam, że to zdjęcie Pani z młodości. Wykapana mama. :O Wszystkiego najlepszego dla córki! ❤️”, „Cała Mama <3 wszystkiego najlepszego dla Córeczki <3”, „Ale podobna do mamy :O”, „Kopia mamusi”, piszą rozentuzjazmowani.

Mają rację?  

Maria Sadowska z córką Lili i synem Iwo, czerwiec 2020:

Tak wygląda mąż Marii Sadowskiej, Adrian Łabanowski:

Maria Sadowska i jej mąż Adrian Łabanowski, Warszawa, 25.02.2020 rok:

Maria Sadowska i jej mąż Adrian Łabanowski, Warszawa, 25.02.2020 rok
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER
 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!