Sylwia Grzeszczak, grudzień 2020
Fot. Instagram @ sylwia_grzeszczak_official
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Sylwia Grzeszczak pokazała nowe zdjęcie córki! Ależ ona wyrosła

Bogna skończyła właśnie pięć lat

Konrad Szczęsny 6 grudnia 2020 15:06
Sylwia Grzeszczak, grudzień 2020
Fot. Instagram @ sylwia_grzeszczak_official

Pięć lat temu, piątego grudnia 2015 roku, spełniło się wielkie marzenie Sylwii Grzeszczak. Artystka urodziła wówczas pierwsze dziecko. Dumni rodzice nadali córeczce imię Bogna. Co prawda artystka rzadko publikuje wspólne fotografie z nią w mediach społecznościowych, jednak z okazji urodzin dziewczynki zrobiła wyjątek. Ależ ona wyrosła!

Córka Sylwii Grzeszczak ma 5 lat. Jak wygląda Bogna?

Mimo że bardzo rzadko udziela wywiadów, w których mówi o życiu osobistym, od czasu do czasu rąbka tajemnicy uchyla za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tak jest i tym razem. Sylwia Grzeszczak w wyjątkowych sposób postanowiła uczcić piąte urodziny jedynego dziecka. Wokalistka na swoim profilu na Instagramie opublikowała w sobotę 5 grudnia uroczą fotografię z Bogną z okazji tego wyjątkowego jubileuszu. 

„Moja kochana Bunia skończyła dziś 5 lat #happybirthday #heart #time”, podkreśliła dumna mama.

Co prawda nie widać na zdjęciu twarzy dziecka, jednak fotografia jest naprawdę urocza. Dziewczynka tuli się na niej do Sylwii Grzeszczak. Podobne zdjęcie artystka zamieściła w mediach społecznościowych także w zeszłym roku i dwa lata temu. Najwidoczniej to dla niej swoista dokumentacja i pamiątka. Dzięki temu może zobaczyć, jak zmieniała się z biegiem lat jej córeczka...

Fani o zdjęciu Sylwii Grzeszczak z córeczką Bogną

Internauci nie szczędzą wokalistce komplementów. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których składają życzenia małej Bognie oraz dumnej mamie. Wśród nich również osoby z pierwszych stron gazet!

„To już 5 lat wow! Wszystkiego najlepszego, też dla całej rodziny. Trzymajcie się w miłości”, napisała Ewa Farna. „Strzelec najlepszy znak. Najlepszości”, podkreślił natomiast Mikołaj Roznerski. „Sto lat dla córci <3”, dodała Paulina Krupińska.

Życie prywatne Sylwii Grzeszczak: mąż, córka. Artystka o macierzyństwie

Najlepszym dowodem na to, jak skutecznie Sylwia Grzeszczak chroni życie prywatne jest fakt, że ślub do końca udało jej się utrzymać w tajemnicy. Sakramentalne „tak” powiedziała Marcinowi Piotrowskiemu, bardziej znanemu jako Liber, 28 lipca 2014 roku. Poinformowała o tym już po fakcie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Od tamtej pory rzadko opowiadają o swoim związku oraz córeczce. Zdarzały się jednak wyjątki: czy to w wywiadzie dla magazynu „Pani” czy niedawno w „Dzień Dobry TVN”. Gdy gościli na słynnej kanapie podkreślili, że będą wspierali córkę niezależnie od jej życiowych wyborów.

„Jak powie, że chce zostać strażakiem, to nie ma problemu. Moja siostra jest strażakiem, mój szwagier, więc może w tą stronę zostać. Może zostać piłkarką nożną, ręczną, siatkarką”, zapewnił raper.

„Ale w ogóle warto wspierać dzieciaki, rozwijać ich talent i niczego nie narzucać. (…) I mogę tylko życzyć nam jako parze, żeby rozwijać tego dzieciaka fajnie”, stwierdziła dumna mama.

Nic dodać, nic ująć!  

Bogna, córka Sylwii Grzeszczak, ma już 5 lat:

A tutaj Bogna z mamą w grudniu 2019 roku. Skończyła wówczas 4 latka:

Poniższym postem Sylwia Grzeszczak uczciła natomiast 3. urodziny córeczki w 2018 roku:

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!