Julia Kuczyńska, Michał Danilczuk, wywiad
Fot. Wojciech Olkusnik/East News
O NICH SIĘ MÓWI

W sieci huczy o ich romansie, te zdjęcia nie uciszą plotek. Tak Maffashion i Michael Danilczuk bawili się w Sopocie

Przyjaźń kwitnie

Konrad Szczęsny 25 maja 2024 19:17
Julia Kuczyńska, Michał Danilczuk, wywiad
Fot. Wojciech Olkusnik/East News

Na parkiecie nie szczędzili sobie czułości, dotarli do finału, w którym zajęli trzecie miejsce. Od tego czasu nie milkną spekulacje na temat relacji Maffashion i Michaela Danilczuka. Oni zapewniają, że to, co ich łączy, to nić przyjaźni, internauci zaś uwielbiają na ten temat snuć różne teorie. Najnowsze zdjęcia, tym razem z Sopotu, na pewno nie uciszą plotek... Jedno jest pewne: w swoim towarzystwie czują się po prostu znakomicie!

Maffashion i Michael Danilczuk: widzowie wietrzyli romans, oni mówią o przyjaźni

Byli z pewnością objawieniem 14. edycji „Tańca z gwiazdami”. I nie chodzi tu jedynie o taneczne umiejętności. Widzowie dostrzegli w pewnym momencie, że Maffashion i Michael Danilczuk chętnie okazują sobie czułość. Oliwy do ognia dolał m.in. ich pocałunek, którym zakończyli ogniste tango.

Internauci bardzo szybko stwierdzili, że modowa influencerka i tancerz byliby parą jak z obrazka. „Jak na nich patrzę, to tak ciepło się robi. Julia jest taką piękną kobietą. Klasa, seksapil, wdzięk, uroda. A Michał? Nie może oderwać od niej ani oczu, ani rąk”, czytaliśmy na Instagramie.

Oni zapewniali, że choć więź jest jak najbardziej prawdziwa i szczera, to zdecydowanie ma ona charakter przyjacielski. „To co jest dla nas ważne, to że my nigdy nie udajemy. Jesteśmy tacy sami z tobą, przed kamerami czy jak tańczymy. I ludzie czują takie prawdziwe emocje. A to jest fajne, bo taniec to nie ma być odgrywanie kroków”, podsumował Michael Danilczuk w rozmowie z Rafałem Kowalskim z viva.pl.

Przyznali jednocześnie, że udział w programie bardzo ich zbliżył i jest między nimi niezwykłe połączenie. „Na pewno będziemy się widywać po zakończeniu tej edycji. Mam nadzieję, że to będzie przyjaźń na lata”, skwitowała Maffashion w rozmowie z dziennikarką Jastrząb Post.

I, jak widać, tej wersji mocno się trzymają, ponieważ w miniony piątek szampańsko bawili się w Sopocie!

Czytaj także: Od tygodni huczało o ich bliskiej relacji. Podczas finału wszyscy patrzyli tylko na nich!

Maffashion, Michał Danilczuk, Taniec z Gwiazdami 2024
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Maffashion, Michał Danilczuk, Taniec z Gwiazdami, 2024 rok

Julia Kuczyńska Maffashion, Michał Danilczuk, „Taniec z gwiazdami”, Warszawa, 14.04.2024 rok
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Maffashion, Michael Danilczuk, „Taniec z gwiazdami”, Warszawa, 14.04.2024 rok

Maffashion z Danilczukiem w Sopocie. Te zdjęcia mówią wszystko o ich relacji

Jeśli ktokolwiek myślał, że plotki i spekulacje ucichną wraz z finałem 14. edycji „Tańca z gwiazdami” mocno się rozczarował. Internauci wciąż starają się dostrzegać coś więcej w relacji blogerki i tancerza. Jednym z dowodów miała być obecność Michaela Danilczuka na rodzinnej komunii, na którą zaprosiła go Maffashion. Uwagę zwracają nawet na... podpisy pod zdjęciami! Fanów do czerwoności rozgrzała emotikona czerwonego serca, którym jedną z fotografii opatrzył 32-latek.

A teraz doszły do tego nagrania i zdjęcia, które pojawiły się w sieci w dużej liczbie na profilu Maffashion i Michaela Danilczuka z wyjazdu do Sopotu. Oboje pojawili się tam w związku z odbywającym się w Operze Leśnej Polsat Hit Festiwalem. Prezentowali tam swoje taneczne popisy. 

Na jednym z filmików tancerz postanowił skomplementować koleżankę. „Ładnie wyglądasz”, powiedział, reagując na jej stylizację. Ona nie pozostała mu dłużna i stwierdziła, że on prezentuje się równie korzystnie. Puściła przy tym oczko. 

Co jeszcze robili nad polskim morzem? Bawili się na prywatnym jachcie w towarzystwie znajomych i przyjaciół, w tym m.in. zdolnego, młodego wokalisty, Oskara Cymsa. Michael Danilczuk zdecydował się udzielić nawet szybkiej lekcji tanecznej zgromadzonym – spontaniczny układ pełen był pozytywnej energii. 

Maffashion zamieściła kilka kadrów z tego wypadu na swoim profilu na Instagramie. „Sopot. Było miło 🙌🏼 #sopot #polsat #polsathitfestiwal2024 2024 Do zobaczenia za niedługo”, podpisała je. W komentarzach zawrzało! Od razu pojawił się ten, który w kontekście tej dwójki pisany jest nader często... „Jak nie będziecie razem to nie wierze w miłość”, stwierdziła jedna z internautek.

Jedno jest pewne: tych dwoje na pewno się nie nudzi, zaś ich silna więź widoczna jest gołym okiem! Poniżej publikujemy zdjęcia z ich pobytu w Sopocie.  

Czytaj także: Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz mieli groźny wypadek. Ich samochód doszczętnie spłonął

Julia Kuczyńska Maffashion, Michał Danilczuk, Sopot
Fot. Instagram @maffashion.official

Julia Kuczyńska Maffashion, Michał Danilczuk, Sopot
Fot. Instagram @maffashion.official

Julia Kuczyńska Maffashion, Michał Danilczuk, Sopot
Fot. Instagram @maffashion.official

Julia Kuczyńska Maffashion, Michał Danilczuk, Sopot
Fot. Instagram @maffashion.official

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.